Jump to content

Избор на Радар детектор?


Recommended Posts

Колеги,

Имах радар детектор /по-често наричан антирадар/, японско производство, Maruhama, соларен. Жестока машинка, ловеше ги ония... но ми разбиха колата и го откраднаха. Фирмата от която го купих не ги продават вече - нямали доставки.

Някой виждал ли е къде се продават, искам същия да си купя? Струваше 170 лв. Има няколко обяви в нета но нямат наличност - така ми казват.

Пишете тук или на мейла директно - saaben@abv.bg

Благодаря !!

Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 957
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Взимай си Кобра за същите пари, ако не намериш тази марка. Ще ти върши същата работа.

Благодаря.

Карал съм с Кобра, и то от 300 лв - не е същото, този ги улавя от голямо разстояние, особено лазерите, има 2 нива на сигнализация, по които се ориентира човек и за разстоянието... и не му е необходимо захранване. Не че това е основното, но е практично ако си сменяш колата през деня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех Кобра 9730, само че нещо виждам зор да я настроя като хората, че да не пищи на всичко. Още не може да ми стане ясно кое какво е, но като и изключа половината честоти, сигурно ще върши добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Топоров

ЕТ ХЕРБАЛ

Гр Русе, ул Велес 6,

Тел 0898 558 716

E-mail: georget@mail.bg

Говорих с човека ,има нова доставка,170 лева,а за членове на VOLVO клуб-150.Иначе го продава с обява за 190.Не можем ли да си направим устата за нас също да е 150?Ако има други желаещи да си купят радар-детектора,да се съберем в група и да ползваме отстъпка за количество?

Оригинални японски радар детектори MARUHAMA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Карал съм с Кобра, и то от 300 лв - не е същото, този ги улавя от голямо разстояние, особено лазерите, има 2 нива на сигнализация, по които се ориентира човек и за разстоянието... и не му е необходимо захранване. Не че това е основното, но е практично ако си сменяш колата през деня.
Чеки сега, не знам с ква Кобра си бил, но 9630 има 5 нива на предупреждение, хваща ги когато съм на прав път от километър и половина, понякога и повече, зависи от времето, лазер детектва... А за лазера, къде живееш? Щото в БГ май няма лазерни "пистолети". А тва за захранването е вече голям плюс.Така де, аз не ща да ти се меся, просто разискахме някои подробности за Кобрата. Щом си харесваш япончето, пак такова си вземи, но аз и в предния пост казах: ако НЕ намериш, мисля, че най-добрата алтернатива в този ценови диапазон е Кобрата. :hilezh:----------------------Сега видях, че колегата постнал, че има къде да си купиш MARUHAMA.
Аз пък си взех Кобра 9730, само че нещо виждам зор да я настроя като хората, че да не пищи на всичко. Още не може да ми стане ясно кое какво е, но като и изключа половината честоти, сигурно ще върши добра работа.
Махаш К-вълните и Ку-вълните, няма ги в БГ или поне аз не съм чувал да ги има. А те пищят най-много по бензиностанции, гсм клетки и пр. Радарите са почти навсякъде с Х-вълни в БГ. А най-добрият вариант е да си стоиш на хайуей мод (с всичко вкл. на мах) но да го ползваш само извън града, аз така правя, щото не карам много бързо градско. Пък и да искам да карам, то отвсякъде има смущения и колкото и умна да е машинката, не може да ги филтрира. Редактирано от doc_mc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Не можем ли да си направим устата за нас също да е 150?Ако има други желаещи да си купят радар-детектора,да се съберем в група и да ползваме отстъпка за количество?..

Аз съм навит да се включа :hilezh:

Как, обаче стои въпросът с гаранциите - някаква идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гаранция не го запитах,сигурно ще каже ,че има,но досега не се е случвало да се повреди радар от неговите.

Редактирано от 6534
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални японски радар детектори MARUHAMA.

Хубаво оригинални, ама какво засичат и вечер как се ползват като се захранват от соларна батерия? Щото и кобра са "оригинални" (произведени в Китай), ама са 12 банда и засичат всички видове вълни, като има опция за изключване на ненужните. Не че ги хваля,понеже има и други марки дето са още по оригинални като Beltronics и т.н., ам все пак някаква информация няма ли да се даде. С какво тези ОРИГИНАЛНИ Японски радар-детектори, превъзхождат другите? А в България наистина няма лазерни полицейски радари и не знам колегата какви лазери е улавял. Всичлки полицейски радари са на Х-вълни или Спектър-1. Всичко останало е вятър и мъгла и ненужно за момента. А ако радар-детектора ви не улавя тези вълни или по-точно честота им , значи е просто ненужна вещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обхват: X / K / KU /KA / VG2, Laser 360 градуса ( LTI 20-20, Ultra Lyte, ProLaser, ProLaser III)

Захранване

Този продукт работи с презареждаема Никел - метал - хидридна батерия, зареждана

от соларният панел. При необходимост, устройството може да се зарежда и с помощта

на захранващият кабел, от запалката на автомобила.

Соларният панел зарежда пълният капацитет на батерията на устройството за около

13 часа, при нормална дневна светлина, Напълно заредената батерия осигурява 15 часа непрекъсната работа на устройството.

Чрез вграденият вибрационен сензор, продуктът се самоизключва при паркиране и

шофиране с ниска скорост.

Играчката е "умна" и те следи кога шофираш и кога не.

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах снощи мейл на човека.

Ето отговора:

Здравейте Благодаря за интересът към продукта на MARUHAMA който предлагаме - радар детектор със соларен панел, модел СН-888. Фирмата ни е директен вносител на този продукт, а самият модел е един от най-продаваните в Европа. Техническите параметри предполагам сте видели в обявата; прилагам снимка и инструкция за експлоатация. Доставяме в цялата страна с Еконт Експрес с наложен платеж - не продаваме в магазини, освен интернет магазини. Всъщност, фирмата ни е вносител и на авто алармени системи, парктроник - предлагаме модел с цветен LCD дисплей и 4 ултразвукови сензора, енергоспестяващи уреди, GPS навигационна система, производство на SAMSUNG и др. За гаранцията - при необходимост, изпращате дефектният продукт за наша сметка с куриер до наш сервиз в Русе; до 2 дни ви го връщаме ремонтиран или ви изпращаме друг. Отстъпки - разбира се; в момента цената на продукта е промоционална - 170 лв. Регулярната цена е 190 лв. При закупуване на 2 бр можем да ви предложим единична цена 160 лв, а при 5 и повече бр - 140 лв / бр, което е и цената на едро.

Така, че давайте да се събираме петима и да го вземаме на хубава ценичка.

До тук:

ivanps - 1 бр.

zdravko1972- 1бр.

6534 - 1 бр.

аз-1бр.

Ха те станали 4 :lol: ..айде още някой няма ли и на 140 камъка ... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с един приятел - и той ще вземе, т.е. аз ще взема 2. Така стават общо 5.

Кой ще говори с човека? Може ли да се изпратят на всеки на адреса с наложен платеж, и цената към всеки да е 140, или как да го направим?

Другите 3-ма освен мен, откъде сте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде като ги вземете, може да ги тестваме пък после, как са спрямо Кобра. Да видим цената определяща ли е в този клас електроника или не точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще говори с човека? Може ли да се изпратят на всеки на адреса с наложен платеж, и цената към всеки да е 140, или как да го направим?

Говорих с човека , няма проблем радардетекторите да бъдат изпратени до всеки от нас персонално и всеки да си ги плати лично. Важното е да се поръчат наведнъж. Разбрахме се да му изпратя мейл с имена и адреси за доставка във вторник.

Така че:

Всеки който иска радардетектор от посоченият модел на цена 140 лв. - да ми прати ЛС с имена, тел. и адрес за доставка -

Пускам заявката във вторник 25.03 в 9:00ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който иска радардетектор от посоченият модел на цена 140 лв. - да ми прати ЛС с имена, тел. и адрес за доставка -

Пускам заявката във вторник 25.03 в 9:00ч.

Колега,брой ме и мен за един :rolleyes:)Става дума за модела CH-888,нали ?

Редактирано от bobb2003
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали :rolleyes:

еййй Митак нави ме бре :lol: ,ай пиши ме и мен(с парите как става работата?)

пращам ти координатите.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с човека , няма проблем радардетекторите да бъдат изпратени до всеки от нас персонално и всеки да си ги плати лично. Важното е да се поръчат наведнъж. Разбрахме се да му изпратя мейл с имена и адреси за доставка във вторник.

Така че:

Всеки който иска радардетектор от посоченият модел на цена 140 лв. - да ми прати ЛС с имена, тел. и адрес за доставка -

Пускам заявката във вторник 25.03 в 9:00ч.

Здравей,

Пратих ти адреса и данните за поръчката, за 2 бр - дали си ги получил?

Отскоро съм в тези форуми и май на вярното място ги пратих, ама да питам...?

Благодаря,

Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ви охлаждам ентусиазма но този модел апарат според гугъл се предлага само в Румъния. От друга страна не знам как си представяте ЯПОНСКИ антирадар? Там ги снимат непрекъснато и навсякъде за превишена скорост и те спират моментално ако се заплеснеш за мъничко.

Апаратчето е тайванско. Не казвам че няма да работи.

Освен този апарат същият търговец предлага и ТОЗИ хай-тек прибор. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах писмо до човека с молба за разяснение :

ето отговора :

Здравейте Г-н Стоев,

Благодаря за Вашето детайлно писмо и интерес към продуктите, които предлагаме. Очаквам Вашата заявка, междувременно нека да отговоря на въпросите ви:

1. След влизане в ЕС такова понятие като БДС вече няма. Радар детекторът е сертифициран по DIN със съответната EN за употреба в ЕС. За Ваша информация, фирмата ни предлага още един продукт който се радва на голям интерес в последно време - уред за икономия на ел. енергия - този продукт, който по същество е електроуред, го предлагаме с СЕ сертификат за съответствие с нормите за този клас уреди на Европейският Съюз. Правили са ни проверки от различни структури - федерацията на потребителите, цени и ценообразуване, надзор на пазара и т.н - след влизането ни в ЕС документите изисквани за конкретният продукт са едни и същи за всички страни в ЕС; регионални стандарти като БДС не се употребяват.

2. Да, разбира се; всеки продукт се придружава от декларация за типа на устройството, издадена от нас като изключителен вносител на MARUHAMA, базираща се на EN.

3. Има го в сайта на производителят, но моделната десигнация с която го предлагат в Япония е друга - PCR-171.

Можете да го видите в сайта им тук: http://www.mrhm.co.jp/index.htm

За Ваша информация, това е и най-продаваният тип радар детектор в Румъния - моля погледнете следният линк: http://www.supraveghere-securitate.ro/inde...amp;x=8&y=8 Можете да видите цената му там /над 400 лв/, и разликата в цената на този продукт на MARUHAMA спрямо останалите модели, примерно тези на Кобра /на половината цена/...

Поздрави,

Георги Топоров

ЕТ Хербал

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фирмата ни предлага още един продукт който се радва на голям интерес в последно време - уред за икономия на ел. енергия - този продукт, който по същество е електроуред, го предлагаме с СЕ сертификат за съответствие с нормите за този клас уреди на Европейският Съюз.

:icon_eek:;);)

Malko iaponski prevod.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с човека , няма проблем радардетекторите да бъдат изпратени до всеки от нас персонално и всеки да си ги плати лично. Важното е да се поръчат наведнъж. Разбрахме се да му изпратя мейл с имена и адреси за доставка във вторник.

Така че:

Всеки който иска радардетектор от посоченият модел на цена 140 лв. - да ми прати ЛС с имена, тел. и адрес за доставка -

Пускам заявката във вторник 25.03 в 9:00ч.

И аз ти пращам лс с адрес за доставка.. дано излезе готина машинката :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявката е изпратена, надявам се утре пратките да се получат на адресите.

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...