Jump to content

Избор на Радар детектор?


Recommended Posts

  • Отговори 957
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

7 minutes ago, Bobu said:

създаваш търсене и предлагане.

колко умни унгарци :)

Това им казах и аз...че са затворили кръга, а те само се хилят доволно :)

 

Just now, yavor20v said:

Цена??

Около 1250 лв + 150 монтаж.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 minutes ago, redalex said:

Миличка, чел съм го десетки пъти, просто не ми се ровеше сега да го цитирам дословно...не е нужно да ми влизаш като хамалин... :stupid:

 

Въпросът е дали джемърът смущава устройството, което измерва скоростта?! 

Което на практика е без значение, защото дори и да го смущава и дори да те хванат, че го ползваш, глобата е 50 лева... 

 

Виж, ако отидеш в Гърция примерно и те хванат - тогава вече работата е дебела...

 

ПС - лазерният джемър не работи за стандартните радари на другите бандове!

Лазерният джемър, който се коментира има 3 степени.

изключен, само да те алармира и включен да отразява лазерите с грешна информация.

Има и "паник" бутон, който като го задържиш 2-3 секунди превръща сензорите в "парктроници" и ги прави да работят като такива - т.е. има си я отделно функционалността парктроник.

Отделно си имаш сертификат (СЕ марка), че устройството е парктроник и нищо повече.

 

 

"Миличка" на друго място го ползвай, може да има положителен ефект върху общото ти психологическо състояние.;)

За да работи трябва да го смущава.

Сертификата може да си избършеш @&€@&€ с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нищо не е ясно. На 6 месеца имаме нов закон. Сега се предвиждаха 3 броя...

Изумен съм как един елементарен ЗДВП (който всъщност трябва да е 99% еднакъв със законите на другите дръжави от ЕС) вече 11-та година (толкова сме в ЕС) се нуждае от пренаписване "от нулата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, martinich написа:

Моето мнение е че трябва да има поне 10 пъти повече камери по пътищата....

Ако махнат всички малоумни ограничения на скоростта с които са осеяни пътищата ... И аз съм за.

Най добрата мярка за подобряване на качеството на шофиране и намаляване на инцидентите са изпитите. За две нарушения - на препитване и в писмен вариант. Бай Ганьо най-много мрази да пише и да го изпитват. На второ място е плащането ...

Видях и аз една "тринога" с двама пушещи полицаи да нея. Направо им завидях за професията. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, МММ1 написа:

Бай Ганьо най-много мрази да пише и да го изпитват.

Видях и аз една "тринога" с двама пушещи полицаи да нея.

Даже някои немогат и да пишат.

При нас и цивилни коли пазят т.нар.триноги камери.Затяга се работата.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз виждам цивилни коли с триноги,както вече писах гласят се да поръчват нови 28 триноги...

Монтират ги на безумни ограничения 30/50 км/ч извънградско...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е "най-хубавото" в цялата игра, че колкото и трипода да купят едва ли осезаемо ще намалеят жертвите от войната по пътищата.

Важното е, че "държавата" ще прави много лесно бързи пари благодарение на голяма част от така "адекватно" поставените ограничения по пътищата.

Много хубаво е да има контрол, но уви сегашният модел е доста далеко от адекватен ...

 

п.с. Държавата е нарочно в кавички ;)

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пари им трябват това е цялата работа. Още 200 може да купят, всеки радар с 2 фатмака на поне 2 смени и навън да жъне. Един радар се избира за няколко месеца макс

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Малко със закъснение, ма все пак да си кажа.....сряда пътувайки за Благоевград, на около 30 километра от него по магистралата има тунел...ограничение 90. Влизам аз и на излизане изненада....новата тринога насочена навътре към тунела и снима и замерва дали се спазва ограничението. Видях я естествено в последния момент, но преди това бях видял патрулка, паркирана между двете тръби и очаквах с радар да мерят. Детектора обаче си мълчеше, пък и бях под 100....20 метра преди да изляза я видях, а зад нея беше приклекнал един полицай и чоплеше нещо. Та да знаете, че и в тунелите вече мерят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в Гърция, като не става с радар-детектори/антирадари, как процедирате с ограниченията.

Аз обикновено карам максимум до +10 отгоре, а нерядко си карам с ограничението.

Обаче онзи ден, на тола преди границата (посока влизане в България), докато чаках лелката да ми върне пари, се загледах, че системата отпред първоначално свети червено и прави някакъв "TEST", а бариерата се вдига едва, когато въпросния тест бъде преминат и светне зелено. 

Възможно ли на тола да проверяват за снимки накъде по пътя и да така културничко да си те отбият встрани за да ти наложат глоба?

 

А по темата: Тези KYO не са ли ограничени само за лазерните радари? Гледам, че ги дават възможни за комбинация с GPS радар-детектор на същата марка, в този случай покриват ли и стандартните честоти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техният радар детектор е като всеки друг...

Устройството, което покрива лазерните триноги се монтира около номера на колата. 

 

Аз лично гледам да спазвам ограниченията и в БГ и в Гърция - не винаги ми се получава, но ако ме хванат си плащам глобата и това е....

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, redalex написа:

Аз лично гледам да спазвам ограниченията и в БГ и в Гърция - не винаги ми се получава, но ако ме хванат си плащам глобата и това е....

 

E, то няма много варианти, ако те хванат. В Гърция хващали ли са те? На мен по принцип там рядко ми се случва да видя полицейска кола дори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ... аз в БГ имам само 1 снимка от преди 2 години при Благоевград и това е... а май имах и един фиш в Самоков от 2001ва ама не помня за скорост ли беше или за изпреварване :)

Преди години с мотора като съм ходил в Гърция съм ги засичал да се крият в едни храсти с едни радарни пистолети, но мисля, че напоследък основно разчитат на камери.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Радарите в КИА от какво разстояние ги засичате?

Днес се бяха скрили много долно ,а Уистлърчето н268 не се обади.

Бях с ограничението,но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...