Jump to content

Избор на Радар детектор?


Recommended Posts

Колеги и аз отдавна мисля по въпроса за радар-детекторите. Този ми хареса, но не разбрах може ли да "хваща" сигнала от камерите по кръстовищата както например новите Cobra-9330?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 957
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И пасивния режим на радарите .Щото вече ги включват на пасивен и ти гледат скоростта,като я превишиш и хоп...падаш в капана. Радара само ще те уведоми че си засечен. И полицаите са вече тарикати и измислят какви ли не хитрини по хранилките. Все пак от това им зависят доходите...А между другото ,ако стъклото ви е атермично, радара няма да работи. За тази цел има модулни радар-детектори, при които едната част е някъде при маската, а другата част с дисплея в купето при шофьора.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детектора получен.Благодаря :blink: на Дитерс за връзката която направи между нас и купувача.Остава да направим монтажа и после теста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също получих моята пратка.

Монтирах го и оставих всички канали да работят ... поне докато мина покрай няколко различни радара , за да разбера кои канали сработват и да оставя само тях.

За колегите, които биха желали да си поръчат и те :

Говорих с човека и получх уверението му, че от тук нататък всяка поръчка на въпросния радардетектор ще се смята за допълнение на вече направената и цената ще е 140 лева за брой, независимо от количеството.

ПП съвет: не бързайте да поръчвате - нека една - две седмици тия , които взехме такива играчки да видим дали вършат работа и после :)

ПП2: Към колегите , които поръчаха сега - давайте инфо как работи машинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих си двата радара, благодаря на Дитерс за комуникацията и отстъпките за бъдещи покупки !!

Точно същият е, който ми откраднаха, СН888.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам ви палци за успешни проби.

На първо време опитайте да хванете "изключени радари".

И УМНАТА!

Антирадарът не е застраховка срещу акт от КАТ. По-скоро забавление. Държи на щрек. Помага на концентрацията. Такива работи. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо време опитайте да хванете "изключени радари".

И УМНАТА!

:hilezh:

И споделете кой е първия глобен от КАТ с новите придобивки :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо време опитайте да хванете "изключени радари".

Държи на щрек. Помага на концентрацията. Такива работи. :gut:

не бяха ли "в пасивен режим" дори :flehan:

:)

И споделете кой е първия глобен от КАТ с новите придобивки :hilezh:

шегаджий :flehan: ,че и сеирджий :les::)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам ви палци за успешни проби.

На първо време опитайте да хванете "изключени радари".

И УМНАТА!

Антирадарът не е застраховка срещу акт от КАТ. По-скоро забавление. Държи на щрек. Помага на концентрацията. Такива работи. :hilezh:

Е то ако беше застраховка против тях, щеше да се казва КАТ-радар .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то ако беше застраховка против тях, щеше да се казва КАТ-радар .

Или каторадар :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се получи грешно впечатление че се присмивам.

Наистина стискам палци на колегите да имат успешна придобивка. Но проверката на такъв мистичен прибор е сложна задача. Ако нямаш познат с радар (аз нямам) когато си купиш "радар-детектор" незнайно как всички радари изчезват от пътя за дълго време.

Така че проверката на такъв прибор от аматьори е сложна и продължителна. Понякога скъпа.

Все пак стискам палци. :flehan:

Хубавото тук е че има много любители - статистици. Вярвам че скоро ще има отзиви. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се получи грешно впечатление че се присмивам.

Наистина стискам палци на колегите да имат успешна придобивка. Но проверката на такъв мистичен прибор е сложна задача. Ако нямаш познат с радар (аз нямам) когато си купиш "радар-детектор" незнайно как всички радари изчезват от пътя за дълго време.

Така че проверката на такъв прибор от аматьори е сложна и продължителна. Понякога скъпа.

Все пак стискам палци. :hilezh:

Хубавото тук е че има много любители - статистици. Вярвам че скоро ще има отзиви. :hilezh:

бе направо си го кажи,че искаш едно дивайсче,кво толкоз го увърташ :flipoff:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го получих,но вече го продавам защото нещо не ми хареса закрепването.Ако някой(от София) има интерес да пише едно ЛС :flipoff:)

Редактирано от bobb2003
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го получих,но вече го продавам защото нещо не ми хареса закрепването.Ако някой(от София) има интерес да пише едно ЛС ;))

САМО заради закрепването?!?!? ;)

(че какво му е,има три,че и четири варианта дори..... ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

САМО заради закрепването?!?!? ;)

(че какво му е,има три,че и четири варианта дори..... ;) )

Варианти има,просто не ми допадат(или теб те кефи да се клатушка постоянно на стойката)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианти има,просто не ми допадат(или теб те кефи да се клатушка постоянно на стойката)

всъщност при мен няма клатушкане,или го защипвам на сенника на пътника,или го щраквам на залепената стойка,не съм забелязал да се клати нещо......,утре(вече днес) ще го видим и на дълъг път,но вчера на примависта улови едни юнаци,скрити малко преди Балчик в едни храсти,така че засега върши работа.Но хора разни,клатения тоже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля споделете от какво разстояние действа японския радар-детектор. По права линия, в крива...Хваща ли камерите по кръстовищата в София? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност при мен няма клатушкане,или го защипвам на сенника на пътника,или го щраквам на залепената стойка,не съм забелязал да се клати нещо......,утре(вече днес) ще го видим и на дълъг път,но вчера на примависта улови едни юнаци,скрити малко преди Балчик в едни храсти,така че засега върши работа.Но хора разни,клатения тоже :hilezh:

Хаха,прав си :) При мен като залепя стойката с вакумите за предното стъкло се получава вертикално люлеене,а другата за сенника е малко по-дълга отколкото трябва и не се ди особено естетично... но както каза - разни хора,разни вкусове :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,прав си ;) При мен като залепя стойката с вакумите за предното стъкло се получава вертикално люлеене,а другата за сенника е малко по-дълга отколкото трябва и не се ди особено естетично... но както каза - разни хора,разни вкусове :2gunsfiring_v1:

ооо да,вендузките не вършат работа определено,клатушка се зверски и дори на мен с тия волски нерви ми прави впечатление :rolleyes: ,аз махнах гумената пъпка на стойчицата и я залепих за стъклото горе в ляво с лепенката от комплекта и си стана доста стабилно,стига да са стегнати коленните болтчета добре.

Засега дивайса работи отлично,минус е,че съм активирал всичките 5 следени параметъра и сега ако мина през,да речем нов хотелски комплекс(а днес минах през доста такива на север по черноморието и обратно към Варна) нещо там пищи неистово и все още ме хвърля върху спирачките....,но ще преболедувам тоя рефлекс определено. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли индикация тази машинка, сигнача който засича в кой диапазон е или си бръмчи постоянно? Питам, защото съм с руски радар - детектор, който си бръмчи еднакво силно на всякакъв сигнал, само си сменя честотата на бръмчене. Разбира се и цената му е пет пъти по-ниска. Пищете по - подробно за начина му на работа за да си направим сметка заслужава ли си по-високата цена.

Безаварийни и несанкцируеми хиляди километри с новите придобивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една идея...за "гъзарски антирадар" :unsure:

http://marfiland.blogspot.com/2008/03/blog-post_1693.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли индикация тази машинка, сигнача който засича в кой диапазон е или си бръмчи постоянно? Питам, защото съм с руски радар - детектор, който си бръмчи еднакво силно на всякакъв сигнал, само си сменя честотата на бръмчене. Разбира се и цената му е пет пъти по-ниска. Пищете по - подробно за начина му на работа за да си направим сметка заслужава ли си по-високата цена.

Безаварийни и несанкцируеми хиляди километри с новите придобивки!

Показва като пищи кой вид вълни засича,разбира се B)

Редактирано от bobb2003
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...