Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4


plamen sf

Recommended Posts

Zimermann съм взимал дискове, вентилирани и перфорирани в комплект с накладки за на жена ми Мини-то и по-голям боклук не бях слагал никога. Също не препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло споделям за двойно вентилираните дискове на Zimmermann,че не са качествени! Личен опит имам с 323мм предни за Д2,а и много недоволни колеги и познати за различни типове леки коли и размери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги.отскоро карам а8 д4 и имам едно боботене на ниските обороти в лявата филтарна кутия.записва дебитомера но според мен е турбината защото изостава малко спрямо дясната като я чета по живи данни.ако някои се е срещал с подобен проблем ще бъда благодарен да сподели преди да съм предриел сваляне на мотора за нови турбини.712579a3d2acc8a72458ce9f49bdba59.jpg

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, търся трилъчов волан+ еърбег за ауди а8-s8  д4. Моля ако някой може да помогне да пише ! Благодаря предварително :) 

Редактирано от Mitko.A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрвейте колеги имам ауди а8 д4 преди фейслифта и си търся задна броня от s8 , където е с 4-те накрайника . Някой да може да помогне по въпроса ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз гледам обаче за матрикса, за сега освен в ebay  тук в БГ има само в tuning-sport.com. Цените са страшни, уж са оригинални части .За заден дифузер с накрайници излиза около 2.5к, аз съм с предна броня и прагове на с8 , пълният пъкет е 7к без боя и монтаж.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има представа как мога да адаптирам партроника да се включва отпред без да съм го активирал преди това на задна ? За А8 Матрикс става въпрос .При Кайен и а5 новото съм го виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип това което съм виждал, кто доближи обект отпред се включва , все едно като дадеш на задна се включва но това е само при близост с обект.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До момента разбирам че доста работи който ги има в по ниският клас като при а5/а6/а7 ги няма в д4 матрис ... което е много малоумна работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това D4 Matrix реално е кола 2011-та година, а технологиите вътре са и още по-стари :).

Нещата, които ги има в последните А4 и А5 са доста по-новички, да не говорим пък за А6 и А7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе Ауди, яко изостава в тези години в сравнение с конкуренцията и особенно, за най-високия сегмент. Нормално човек да има очаквания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля така, B8 като излезе 2007-ма година беше като космически кораб спрямо конкуренцията, 4G също, при А8 се получава така защото има разминаване от няколко години между излизането на флагманите на големите марки, то и при другите класове е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрях се на матрикс заради мотора най вече и уж високият клас . Почвам да съжалявам, за една седмица ми умръзна , до сега карах а7 преди фейса и беше доста по добре . Определено са се усрали при а8 и да то си е кола 2011..

Редактирано от 4trogram
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

г/д така стана,да бях взел s5 sportback, малка ми се стори и други неща не ми харесаха , смених е за а8 матрикс , определено си е автомобил от към мотор/возия , просто за годините ми се струва изостанала.Май и аз не знам какво искам , просто чакам да падне цената малко на sq7 и да мирясвам.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...