Jump to content

А8/4,2/2007, FSI, LPG?


Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

От скоро съм собственик на гореописаната кола. Много съм доволен, карам около 12000 км на година. Чудя се дали да сложа газ? Естествено, че искам да ми паднат разходите за бензин, но пък не искам да съм постояно по газаджии, да мирише на газ в купето и т.н.

 

Въпроса ми е към колеги, които вече са си сложили газ на този двигател в София. Къде в София има добри газаджии, които са слагали на вашите А8-ци с FSI газ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с газ на тоя мотор! Все още няма икономически смислен вариант.... Стария мотор е газаджийския на тоя модел.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат кара А8 ФСИ 2007ма и казва, че има разход около 13 по борд

По принцип няма защо да ме лъже, ама аз не знам колко да вярвам.

Ако ми харчи толкова, няма шанс да се занимавам с газ!

При тебе колко е разхода?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода ми е около 15-16/100 нормално каране, 18-19/100 с малко натискане, 21-23/100 с повече натискане. 

 

Предишната ми кола беше BMW 7-ма серия(като я взех вече имаше газ, не съм я слагал аз) и постояно имаше проблеми с газта. Съответно  я карах на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е от некадърни майстори не е от газта. Мойта си кара без грижи ама не е фси...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здрасти. Естествено, че за 8 цилидрово. Това ще ми е 7 кола, която газифицирам, като ще е 3-тия осмак. Не съм супер запознат, но имам бегли представи. Ето отговор от една фирма(които иска контакти, нека ми пише на лично):

Здравейте,

За този автомобил мога да предложа само газов инжекцион Romano Antonio Direct - цена 3100 лв.

Поздрави,

Владимир

 Пуснал съм запитване до още други фирми, ще качвам информация като получа. За сега БРС ми казаха, че за момента нямат вариант.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Единствената система с която може да се конвертира Вашият автомобил е полската AC STAG 400 DPI за 8 цилиндъра.

Всички компоненти са от най-висок клас, гаранцията е 5 години / 150 000км.

Цената е 3200лв с включен монтаж и ДДС, с мобилно зарядно и бутилка по Ваш избор.

Поздрави,

Здравейте,

 

Система Романо 8 цил в коплектация бутилка тип резервна гума, зарядно под капачката на резервоара, гаранция 3 г или 80 000 км. Стандартна цена - 3400 лв за Вашият автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора точно при този тип мотори има най малко значение,освен ако кунките не СА МУ В ЗАДНИКА.Всеки автомобил има схема на,която е описано всичко къде и как да се монтира,остава само да се изпълни по предписанието.Софта също се зарежда и има много минимални възможности за настройка.Трябва да се гледа и процента разход на газ бензин!Що се отнася за възможности на различните производители за сега Ланди са без никаква конкуренция в този клас.С Романо сме се преборвали при някои автомобили на 0км и никога не беше в тяхна полза,Стаг също не са ни конкуренция.Лека и успех в избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...