Jump to content

Препоръка/не е задължително/! Не ходете в Гуми център"ДИАНА-Люлин!


Recommended Posts

Реших и отидох днес! Закупих си висок клас гуми, платих си монтаж, демонтаж и каквото се сетите още. В 14ч. се наредих на опашката/около 12 коли пред мен/. От 5 места за смяна на гуми работеха три и то от време на време. В16.30ч. дойде и моят ред и дойде връхната точка на търпението ми! Свали момчето старите гуми вкара ги вътре и се започна новото чакане, човешки нужди, цигарка, проверка и помпане на гуми в другият край на една "КАКА" с някакъв голяяям джип ит.н. Дойде и моето време за монтажа на чисто новите ми гуми на колата и реших да видя какъв ДОТ са и охааааа...изненада! Едната е с ДОТ 2016г., две от средата на 2015г. и върха е четвъртата с ДОТ средата на 2014г. Чакай малко! Е, след кратък и съдържателен скандал ги смениха, но се оказа че вината е моя, защото не съм си бил казал претенциите на касата преди да ги платя! Сигурно има идиоти, които искат  да си слагат нови гуми със стар ДОТ, но аз уви не съм ог тези! Оооо да, забравих! Платих си и допълнително почистването на джантити на мястото където залепва гумата, но това преди скандала!

Пак казвам! Препоръка, а не задължително! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти за постъпили!   Иначе в сайта им изрично е упоменато, че уточняват кои гуми за "застояли" чак когато ДОТ-а е от преди 3 години и повече...... тогава ги пускат на разпродажба. Вързали са си гащите! Но е нахално по тоя начин да се постъпва.....

Бил съм клиент в Диана - Люлин веднъж, на Магистрала тракия веднъж и няколко пъти на Околовръстното до Симеоново. До сега нямам оплаквания...... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя е доста натоварено навсякъде...Аз преди да се избера винаги питам за дот-а.

Би трябвало да си доволен,нали са ти ги сменили...сигурен съм че и без да се повишава тон или вдига скандал,пак биха ти ги сменили. Просто са опитали...ако мине мине.По принцип по старите гуми ги продават на намалени цени,и това е схемата някой вътрешен или приближен да си вземе пресни гуми на намалени цени..

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих си купил гуми от "големите" вериги.

Това е поредния случай на такава хитрост.

 

Предпочитам поръчка онлайн с наложен платеж.

Изрично уточнявам ДОТ-а на гумите предварително. и ако гумите не отговарят на уговорката - просто не се плащат и цялата разправия си остава за тяхна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На приятелката ми джипа така го бяха претупали миналата зима,че се налагаше да помпи 3те гуми всяка седмица щото изпускаха яко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...