Jump to content

Демонтиране на предни ел.седалки


nemooo

Recommended Posts

Здравейте колеги. Предните ми седалки не се движат, имам достъп до предните два болта които държат седалките,но задните се падат под седалките и нямам достъп до тях. Въпросът ми е има ли някакъв авариен начин по който мога да раздвижа седалките за да стигна до болтовете? Къде се намират предпазителите за седалките? Колата е б7 ,седалките са ел. с подгряване. На шофьорската седалка не ми работи и подгряването дава ми грешка 01172-temperature sensor (G59) open or short to plus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам още нещо, че ми предстои суап скоро.

Електрическите и нормалните седалки с еднакъв захват към купето ли са или както при S6 C4 са с различно захващане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета а при преминаването от нормален към Ел салон, дали има вее буксите долу на дъното на купето или и те трябва да се пускат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако оригинално нямаш подгрев, осветление, лумбална опора и ел. задвижване вероятно седи само жълтата букса за бега. Не знаех че има такива голи комплектации :rolleyes:

Трябват ти зелена 6 пинова букса - погряване на седалки; червена 10 пинова - за ел. задвижването и осветлението; черна 8 пинова - за коланите и датчик за присъствие. Буксите са около 4лв. мъжко и женско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, те не са скъпи. Естествено са без пиновете, нали, голи?

Или се продават с кабели в тях 

On 12/10/2016 at 9:22 AM, МММ1 said:

Буксите са около 4лв. мъжко и женско.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голи букси се продават. Пиновете са изненадващо скъпи от официалния вносител на марката.

Оригиналният разпинител беше баснословна сума.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам сорс за по евтини пинове(дай подсказка, ако имаш и ти)

Трябва така и така да копувам, че ще сменям инсталацията на бобините, че е на гъз(дейва тая китайска изработка. На А6 Ц4 инсталацията не беше мръднала)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм купувал оригинални от магазин. Не помня вече но някъде между 30ст. и 1лв. бр. според вида. Цената не е проблем. Такъв е да изнамериш точния номер на пиновете да станат на оригиналните букси. Те от своя страна да се сложат на оригиналния държач.

Вече не си спомням но тези са най-ползваните VAG N90684505, N90732703, N10319005

Това е скъпо VAG 443 937 105 A и държача му 4A0 937 530.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи намерих време и прегледах бушоните и са здрави.Сега отново се чудя как да сваля седалките, при положение ,че са спрели над задните болтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подай им директно ток на куплунзите или на самото моторче, опитай в двете посоки, би трябвало да тръгне седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...