Jump to content

Странично ел. огледло не се отваря винаги


Martoni

Recommended Posts

При мен от самосебе си се развали дясното, блокира в затворено положение и край.

Като го напънеш с ръце се отваря, но излиза от пъпките и не е гот.

Механизма беше сдал багажа.

Успях да мина по каско........

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобен проблем.. Винаги като заключа колата огледалата се прибират, но когато я запаля се отваря напълно дясното, а лявото остава на половина. Винаги. За да го оправя просто от бутона ги прибирам и двете, след което ги пускам пак да се отворят и се оправя. Някакви идеи защо става така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

На мен понякога ми се отварят със закъснение, малко след като колата вече е в движение. В един случай въобще не се отвоеиха и трябваше да превъртя ключа на прибрани и после пак на отворени. В официалния сервиз казаха, че това било в рамките на нормалното.

 

Действително не е някакъв притеснителен проблем, но на предната ми кола (Ситроен) за 8 години каране нито един път не са ми заяли така. Не им прилича на Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Стара тема, едва ли някой я следи, но все пак да попитам.

Имам същия проблем с лявото огледало като последно блокира в отворено положение. В крайна сметка кой как е решил проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, нищо не можеш да ремонтираш там. Имам един пост малко по-надолу. Там ще видиш и как изглежда самото огледало отвътре.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://audibg.com/forum/index.php?/topic/217706-%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B3%D1%8A%D0%B2%D0%B0%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%B06-4g/&share_tid=217706&share_fid=13954&share_type=t&link_source=app

Ако помагаш с ръка отваря ли се огледалото или въобще не помръдва?
Ако не мърда изобщо по-скоро минаваш на смяна, ако питаш мен. Вероятно моторчето е запекло/починало.

Огледалото не може да се разглоби повече от това което е на мойте снимки, освен ако не си правиш някакви специални инструменти.
Няма и какво да се смазва там.
Ако имаш каско го сменяй направо.


Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...