Jump to content

Проблем с ключа или централното


emoph

Recommended Posts

Здравейте колеги,

колата е А6 2002г., комби. Използвам оригиналният ключ и имам странен проблем. Дистанционното му отказва от време на време. Когато се отключи с ключа и се натисне тръгва и след време пак спира. Все едно има нужда от някакво обучение. Също така не лови от голямо разстояние. Батерията е сменяна. Как мислите дали проблема е в ключа или в централното? И има ли някой идея как или къде да го оправя?

Всяко мнение е от полза. Благодаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ако имаше нужда от обучение, нямаше да работи от време на време дистанционното. Поръчай китайски ключ, или си намери друг със същия парт-номер, за да разбереш дали е от дистанционното, или приемника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Ще потърся ключ в Ebay. А няма ли ключар в София, който да се справя добре с това. Освен това ще мога ли сам да обуча новия ключ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е уместно да коментирам на всеослушание, в детайли как става обучението и какво ти е необходимо. Можеш да се оправиш, но ти трябва специфичен кабеляк и софтуер. Ще ти пиша на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте, и аз имам странен проблем с ключа.След като съм заключил колата с дистанционното, след 10мин. правя опит да я отключа и не може.Налага се да я отключа през ключалката, обучавам дистанционното и след- ден два отново същия проблем.

На какво се дължи това,някакви идеи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото, което колегата е споменал по-горе.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...