Jump to content

Проблем с пукната глава на А3 8Р 2.0тди


Elitte

Recommended Posts

Колеги,здравейте. Искам да ви помоля за помощ , че положението е плачевно. 

Имам а3 8Р 2.0 тди мотор,3 врати. Оказа се,че главата е пукната и няма вариант да се прави. Майстора ми каза да търся глава,тава и двата вала.

Моля ви за насоки къде да търся,или ако някой може да предложи здрави,тези части,нека пише.. 

Плаче ми се,понеже от две седмици,колата е в сервиз и сега НЗ още колко ще отнеме ???

Редактирано от VBI
Заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0889802653 - Спас

0898658294 - Емо

 

Двамата имат морги само за Ауди. Отделно има безброй морги които внасят и разфасоват такива коли ежеседмично. Има много обяви в olx и интернет като цяло. Дали ще имат здрави точно тези части е друг въпрос, но в повечето случаи моргаджиите си маркират частите и позволяват да се пробват и да се върнат, ако се окаже че не стават.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С индех с взех беше по лоша от мойта беше пукната на едно място а тази дето взех за здрава като карях да я проверят беше пукната на две места за това купуваш нова а за валове мога да ти помогна имам ги пиши ми на лично

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги. Ще позвъня на телефоните. Предложиха ми глава от пасат 2.0 тди,2005а година,годината и на моето Ауди .. дали ще съвпадне?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо VAG номера, код на мотор??? Другото е врачуване, дали ще стане. Предполагам ти си с BKD двигател. Силно ме съмнява, че мотора на пасатът е напречен и 16 клапанов, какъвто е твоя двигател, ако ти си с BKD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BKD двигател е аудито. Току що ми се обадиха за окомплектована глава с валовете и тавата за 700лв,добра цена ли е?! 

Предполагам обаче в окомплектована не влизат гарнитури,болтове и прочие части..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече му го казах за индекс С, но той се е опарил от такава. То е ясно, че по моргите трудно се намира читава. Хората не си бракуват колите заради тропащ носач.... Двигателите на колиге в моргите са масово безполезна скраб, която се опитват моргоджиите да пробутат като "нова".

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих глава с валовете и тавата. Напълно окомплектована е колеги,изпитана е,вс е наред. Смъкнаха ми 100лв от цената и я взимам на 600лв. Другите неща са поръчани. Надявам се до вторник - сряда колата да е събрана. Благодаря на отзовалите се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То кое му е интересното. Човека ще олекне с 2 бона. А като се има предвид и че преди 1 месец беше пуснал тема че търси турбина (че неговата е фира), дано колата я е взел за без пари, че иначе ще му стъпи дебело финално. От скъпите ремонти, май само съединител не е писал че ще сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,за кого става дума ?! Аз несъм пускал тема за заминала турбина или нещо такова. Като цяло главата с останалите части и труда ми идва 1000-1100лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те само гарнитурите и болтовете (които се сменят задължително) са половината  от тази сума?!?

 

А за турбината съм збъркал потребителя, извинявай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен излизат може би по-евтино нещата,защото си ползвам хубави отстъпки,а к майстора ми не чи взима реалните цени за труд и някой др неща. Надявам се до края на другата седмица да си изкарам зверчето вече,че ми се плаче,колеги ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...