Jump to content

Audi A3 8L FIS функции


dtrax

Recommended Posts

Здравейте колеги, става на въпрос за А3 '99 (преди фейслифт) сложих си въпросното табло с дисплей и вързах разни датчици които намирам за полезни (външна температура и разход на гориво например). Интересува ме обаче дали някой е запознат с цялостните функции на това табло. Примерно прави ми впечатление, че таблото отчита когато имам отворена врата и писука (понеже така е кодирано) обаче не показва изображението на колата с отворена врата. Обиколих нет-а за някакъв вид manual за въпросното табло, но не успях да намеря. Ако някой е запознат с функциите ще съм благодарен да сподели :) и ако по темата е писано вече се извинявам предварително. Весели празници!

Модела на таблото ми е - VDO 8l0 919 880

Nachher.jpg

Редактирано от dtrax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е разпиновката на сивата букса оттам можеш да разбереш за допълнителните функции.При мен показва лява врата независимо коя от 4те е отворена и багажник за преден капак няма индикация.Освен това показва ниско ниво на антифриза,ниво и налягане на маслото,износени накладки,изгоряла крушка на фаровете и стоповете и течност за чистачки ако имаш датчик

grey_connector.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Gostrex, но моето табло е с малката червена букса и аналогов часовник. До колкото съм запознат имат разлика с по-новите табла. Тази информация за 32 пиновия сив конектор я намерих и аз из интернет. :) Липсва инфо относно по-старите (аналогов часовник).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто таблото няма такава функция (да ти показва с изображение отворена врата). Старите табла с аналоговия часовник не го поддържат.

А ако те интересува PinOut-a на таблото ти, мога да ти го кача. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно да споделиш PinOut-a :) Благодаря!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...