Jump to content

Инсталация за Bose - какво включва


Fitil4o

Recommended Posts

Освен говорителите, основната разлика между босе и нормалното озвучение е инсталацията - при босе всички говорители минават първо през усилвателя, а при нормалното през усилвателя минава само баса и май задната линия(за нея не съм сигурен). С подмяна само на говорителите, без инсталацията няма да постигнеш кой знае какво. Някой от форума го беше правил - нещо от сорта на 2 дена работа и разглабяне на половината кола...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги един въпрос може ли да сложа усилвател от Bose без да прекарвам предните колони през него понеже смених само колоните,предните радиото ги храни обаче баса и задните почти не свирят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес навързах всичко работи идеално свири на гръм въпроса е,че не съм прекарал предните колони и имам един въпрос ето я и схемата какви са тези кабели за 9 и 10 номер?И трябва ли да се свързват?

2F1B3DA2-097B-49E7-A3A2-5D519E2B3DFE.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених всичко и аз днес струва ми се,че звука на оригиналната музика е по изчистен,босето има бая бас и среди ,много повече сила и не е много трудна инсталацията ако направите като мен и използвате инсталацията която има и само добавите 6 кабела които липсват 4 захранващи за колоните на предната линия и 2 сигнала до усилвателя.Отне ми 3-4 часа цялата инсталация.Обаче се появи едно жужене,като цъкна фаровете или мигач,дори като натисна спирачка се променя бученето и се чува само като е намалена музиката не е болка за умиране,като е увеличена музиката на 5 от 30 не се чува,но все пак каква може да е причината?Само на предните колони се чува.А сложих за двата сигнални кабела екранирани по препоръка на момчетата в магазина където пазарих кабелите.

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...