Jump to content

Не мога да запаля сутрин


Nikolai09

Recommended Posts

Здравейте,колеги ще ви помоля някой да ми помогне. Карам Ауди 100 ел.инжекция 2.0 115коня сутрин когато времето е по студено под. 0 градуса колата ми не пали нито на газ нито на бензин .Вдигам капака пускам духалката да затопли двигателя и след около час пали и след това нямам проблеми цял ден или пак някои ме драпне 5 м. и запаля.Ще съм благодарен някои ако ме насочи какво да правя и от какво може да е това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта изкарах синия датчик стоплих го и го сложих пак и колата запали .Но днес неможа да стане номера стоплих го но пак не пали .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто изключи куплунга на синия датчик и опитай да запалиш, без да махаш самия датчик. Ако запали така 100% трябва да смениш датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж 5-тата дюза и замери датчика в дебитомера, може да замериш и синия датчик според указанията в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Извади буксата на датчика на хол който е на делкото отстрани виж дали нещо не е клеясало, че в неделя попаднах на клеясала букса (внимавай да не счупиш нещо, че е на кофти място).

Друг вариант е да пробваш да запалиш с извадена букса на дебитомера (кутията на въздушния филтър).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей изкарах буксата на дебитомера и колата запали

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно трябва да се регулира дебитомера. Ако можеш - пробвай с друг дебитомер да видиш как ще пали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...