Jump to content

Изтощен акумулатор на сутринта


joro_dexter

Recommended Posts

Здравейте колеги , проблема ми е следния, колата пали и работи без проблем , но когато я оставя за една нощ примерно и на сутринта акумулатора е изтощен до 0 , няма ток дори за клаксона. Помислих,че си е заминал акумулатора, купих нов , два дена нямах проблеми и на третата сутрин същата работа, нямаше ток даже да отключи вратите. Ясно е ,че нещо черпи ток ,но въпроса ми е как да установя какво . Купих си мултицет ,но не знам как и какво да замеря. Моля за помощ.... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно.... Замерих по описаният начин и ми показа -0.05 ампера консумация.Доколкото разбрах това си е в рамките на нормалното, въпроса остава , защо на сутринта акумолатора ми е на пълно изтощен...???   :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобна случка. Светваха ми стоповете сами вечер в студа и съответно акумулатора падаше на 0. Смених стоп машинката и се оправих.

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, joro_dexter написа:

Интересно.... Замерих по описаният начин и ми показа -0.05 ампера консумация...

Не е това проблема, но пак е много. Ако нямаш нещо допълнително не трябва да ти прехвърля 0.04А.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега, като сложи новия акумулатор, завериха ли ти гаранцията? Тогава би трябвало да тестват новата батерия в работен режим и да се види дали евентуално има някъде утечка, динамото не дозарежда или евентуално друг проблем, който би могъл да доведе до напълното изтощаване на акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...