Jump to content

Led крушки в секцията за късите на двусекционен фар


borki4

Recommended Posts

Здравейте!Ще монтирам двусекционен фар на Б3ката си. Колега от форума каза,че си е купил от въпросните крушки за къси светлини и е много доволен.Аз се чудя дали да си купя такива но за къси и дълги. (Ще са в секцията за къси,в другата секция ще има мигач)

Представляват ето това: http://s.aliexpress.com/q2A3yu6Z 

Дайте мнение-добре ли светят според вас и струва ли си спрямо обикновена халогенна крушка Н4. 

ПП:Не съм сигурен дали това е правилния раздел,ако не е моля темата да бъде преместена!

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Искам да похваля LED крушките! Светят уникално! Имат много ясно изразена отсечена граница,не заслепяват грам ! Видимостта е перфектна! Ето снимки къси/дълги. Колата е спряна в банкета не е в платното!Също на снимките са много леко вдигнати,вече.са настроени както трябва,не светят по-зле.честно казано. Силно препоръчвам този тип крушка.

FB_IMG_1486742125775.jpg

FB_IMG_1486742128579.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Крушките,които съм сложил са в линка на първия коментар,колега. излязоха ми около 80-90лв. :) Пристигат за 1 седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще сложа led крушка Н3 в секцията на дългите. Странно защо моите фарове не правят такава  черта с обикновени и led Н4 крушки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...