Jump to content

Цялостно Боядисване на автомобил Помощ


Анита

Recommended Posts

Здравейте,

Благодаря за вашето отделено време.

Бих искала да направя Цялостно Боядисване на моето Ауди А8 D4 2010г.Колата е надрана на няколко места с ключове и тем подобни драскотини умишлено.

Ако някой може да сподели добри специалисти по въпроса бих била благодарна,няма значение в коя част на държавата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Анита написа:

Здравейте,

Благодаря за вашето отделено време.

Бих искала да направя Цялостно Боядисване на моето Ауди А8 D4 2010г.Колата е надрана на няколко места с ключове и тем подобни драскотини умишлено.

Ако някой може да сподели добри специалисти по въпроса бих била благодарна,няма значение в коя част на държавата.

 

Каското да се оправят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен жената пита за читав сервиз да й препоръчаме, предполагам и сама се е сетила, ако има каско, че може да го ползва.

Аз също не ходя там където ме пращат от каското защото не искам да карам шахматна дъска после.

Ако все пак каското позволява най-добре я вкарай в Порше да я боядисат, за 600 лв. на детайл (или колкото беше там точно) предполагам трябва да работят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, DStealth написа:

Застраховател нямаш ли да те посъветва, къде как се работи по въпроса ?

 

Имам да ,но не съм доволна от дадения резултат преди време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да питам моя застраховател,може ли да ми боядисват детайли в Порше.Мисля имаше значение годините и застрахователната премия,нали?Имам 2-3 детайла заведени,пролетта ще боядисвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, fifipaldi написа:

Според мен жената пита за читав сервиз да й препоръчаме, предполагам и сама се е сетила, ако има каско, че може да го ползва.

Аз също не ходя там където ме пращат от каското защото не искам да карам шахматна дъска после.

Ако все пак каското позволява най-добре я вкарай в Порше да я боядисат, за 600 лв. на детайл (или колкото беше там точно) предполагам трябва да работят добре.

Да точно разбрахте ми идеята , държа на колата си и не искам да си оставят ръцете по нея ,затова търся някой наистина добър в работата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София, мога да ти дам координати на сервиз който се занимава само с пребоядисване на автомобили. Намира се в провинцията, на има няма 179км от София. Ако те интерсува пиши на Л.с. Имат и хале за печене на боята. Не им правя реклама, нито ги познавам. Но доста хора са доволни от тях. За цени не мога да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

като се прави цялостно, ми се струва по-малък риска.....  виж, ако се боядисват отделни детайли е тънка работа......  нали виждате колко нови коли (на по 2-3-5 години) са като пано от различни нюанси на един цвят.....     в Авто Си също така ми се получи преди години, но после поне прелакираха цялата страна на колата, за да прелива по-незабелжимо между новобоядисаните детайли и старите, иначе си беше ебати кръпката (поне на сребрист цвят си личи гадно, ако не е направено)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Скъпо вземали. И колко е да боядисат 1 кола?

С какви материали?

Дават ли някаква гаранция?

 

Боядисването е голяма доза технология, след това са индивидуални умения и майсторлък. Има много места, които ще я направят нескъпо и качествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията им е няколкото коли за по над 500к които чакат преди теб за боя. Имаче последно за панел ми взеха 300, но само за боя. Съгласен съм че има и по-евтини но също толкова добри майстори, просто не ги знам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

На 1/31/2017 at 23:17, Norton написа:

Абсолютно Светльо е човека (АВТО СИ, с. Герман). Доверен сервиз на ДЗИ и Армеец. Къде ти е каското?

Здрасти ,каското е в Лев Инс.

На 2/16/2017 at 10:25, andrey mitov написа:

като се прави цялостно, ми се струва по-малък риска.....  виж, ако се боядисват отделни детайли е тънка работа......  нали виждате колко нови коли (на по 2-3-5 години) са като пано от различни нюанси на един цвят.....     в Авто Си също така ми се получи преди години, но после поне прелакираха цялата страна на колата, за да прелива по-незабелжимо между новобоядисаните детайли и старите, иначе си беше ебати кръпката (поне на сребрист цвят си личи гадно, ако не е направено)

 

 

 

Напълно съм съгласна затова и мисля да правя цялостно точно по тази причина , малко песимист съм от тази гледна точка,мисля че няма толкова добър майстор който да направи колата като заводския цвят, разбира се това са мои виждания и не искам да рискувам -да стане като "зебра" Хаха.

 

На 3/8/2017 at 21:08, zafirovp написа:

Ако парите не са проблем остави колата в Overdrive на Цариградско. Скъпо взимат но работят добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Здрасти , ако мога да попитам за по точни координати!? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Анита написа:

 

Здрасти ,каското е в Лев Инс.

Напълно съм съгласна затова и мисля да правя цялостно точно по тази причина , малко песимист съм от тази гледна точка,мисля че няма толкова добър майстор който да направи колата като заводския цвят, разбира се това са мои виждания и не искам да рискувам -да стане като "зебра" Хаха.

 

 

Здрасти , ако мога да попитам за по точни координати!? Благодаря.

http://www.overdrive.bg/services/paint

Работят и с Лев Инс 

Дали работят добре не знам, не съм виждал тяхна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...