Jump to content

Стопове, D3, facelift


avtomobilite

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам А8, D3, но не е facelift. Много ми харесват стоповете на FL, но са по 1700-1900лв., което спред мен е прекалено много(от гледна точка на това, че колите ги карам по 1-2 години и ги сменям). Има ли някакъв по-поносим вариант? Някъде може ли да се направи бартер, да дам моите(в перфектно състояние) и с доплащане да взема FL-товите? Има ли нещо специфично после при смяната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Не знам поради каква причина но аз ги подменям два пъти вътрешните, които са на капака защото се пукат точно на светлината за задната светлина и започват да горят диодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте не са фейслифтови и също са спукани на светлините за задната. Да не говорим, че веднъж едва се подпрях с дупарата и се спукаха на още едно място. Супер калпави са, но очаквах, че при фейслифта нещата стоят по друг начин.

 

Иначе са готини, но инвестицията ми се вижда неоправдана. Освен ако застрахователните измами не са ти в кръвта, но пак е много сложно :-) 

Редактирано от lz1kka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше ги изчакам да останат без конденз и на бялата линия ше отида да лепнат едно тъмно фолио, много слабо затъмнено

виждах на една S-ка и стоеше много готино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пробвах го това с фолиото ако е от вътрешната страна изгаря , навива се и се отлепваа. Иначе вътрешните са по 400 лв парчето нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Проблема с това пукане е , че когато е минал известен период от време ( както е при мен ) малката пукнатина става голяма и постепенно се пренася и в червената част на стопа, а най-лошото е че и се издува навън т.е самото стъкло вече не е равно а става като цицина. Казаха ми че някъде ги правят запилват ги и ги лакират по-някакъв начин и става много добре но не знам къде .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


При всеки бояджия?
Моят стоп тръгна да се пука, закарах колата веднага, шкурене, лакиране наново. Там където беше пукнатината се напълни с лак и съответно се изду точно на цепката. Покарах така няколко дни, за да изсъхне добре. Наново същата процедура след като е засъхнал лака вътре в пукнатината и сега е гладък та гладък.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре някой, който познава начина за нанасяне на лак върху такава пластмаса. Да не стане някое мазало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, ssxnetwork написа:

Не знам дали в случая ти трябва бояджия, лака на спрей няма ли да свърши същата работа?

Не не различните разредители и оцветители ( лакове ) реагират различно с различните пластмаси и не искам да ги доубия :) иначе светят частично но това ще си го направя и сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 1/20/2017 at 1:28 AM, yavor20v said:

Няма....втора ръка много трудно и по 1000 лв комплект

Аз ги купувах нови .

 

Какви стопове купи нови, че и аз на старо търся, но като гледам какво се предлага ще са нови и моите. Най - евтино 1700лв намирам аз.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, SECURITY написа:

 

Какви стопове купи нови, че и аз на старо търся, но като гледам какво се предлага ще са нови и моите. Най - евтино 1700лв намирам аз.

 

1700лв са четирите броя за А8 2015/фейлифт/..чисто нови,ама с отстъпка 30-40% де..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...