Jump to content

рециклиране на турбина


Svetliu90

Recommended Posts

Здравейте колеги , почти съм сигурен ,че турбото ми трябва да се рициклира скоро време и имам няколко въпроса към хората ,които са се сблъсквалквали с това.
1во симптомите са  : когато върна газта  от 2000об надолу , се чува пристъргване ,все едно перката стърже по стените. От доста четене , установих че явно имам аксиален луфт и може би нагар. Иначе колата си върви перфектно ,без пушеци и обезпокояващи звуци. Така де , решил съм като се позатопли да го рецикирам и въпросът ми е  , някой дали може да ми каже всичкичките данни за турбината ми , като марка , там някакви номера . Колата е ауди а4 б7 2.0тди 140к.с БЛБ , 2005г. Къде да го пратя да го рецилират  ? Аз съм от Стара Загора , дали да ми го свалят тук някъде , и да го пратя лии , или направо с колата да ходя някъде ? Колко ще ми излезе като цента ? Когато го сложа обратно на колата , някакви софтурни намеси трябва ли да се праят ? Адаптации ?
Благодаря Ви , предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали проблема ти е в турбината, но......  сваляш, носиш в турбо сервиз, правят и диагностика и казват за ремонт ли е или не. Според състоянието цената силно варира...... да кажем 350 - 800 лв...... съвсем ориентировъчно разбира се....все пак всеки сам определя цената. Вече за конкретен сервиз не се наемам да препоръчам.........  Единствените, на които имам доверие са чак във Варна..... но тук във форума има бая колеги от Стара Загора и близките градове....все ще препоръчат сервиз:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е турбината https://turboshop.th-group.eu/bg/turbo/1100414

ТК се сваля и се праща за рециклиране. Цената зависи от състоянието му.

Редактирано от МММ1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за бързите отговори !
А иначе след доста четене , и доста некомпетентни мисли от моя страна :):) изводи си направих главно от тази тема във форума:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , нямам видимост да направя по-хубава снимка , но нещо ме разтревожи . Според вас това счупване ли е  ? немога да се ориентирам точно къде е това.
sgk16gu09

Редактирано от Svetliu90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно поста на колегата Fireblood за ремонта на турбина във Варна.Краѝно недоволни от ремонта там.Да не бъда голословен три пъти се връща турбината за рекламация.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: А бе колега, аз дори не съм казал къде във Варна.....камо ли кой е сервиза....... 

Не е и съвсем във Варна...... малко в предградията..... ама няма значение....... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...