Jump to content

преминаване от 26 пинова към 32 пинова букса


Sm1rNoFF

Recommended Posts

Здравейте, някой може ли да ми помогне? Искам да премина от 26 пиновите букси жълта и синя към 32 пиновите зелена и синя, за да мога да сложа фейсов километраж. Тука има инфо за двете букси ама не ми я ясно кой пин къде трябва да отиде на другата букса. Имото ми е външно, не е вътре в таблото, така че няма да ми трябва да обучавам ключове и ново иммо 

http://www.buckeyestangs.com/drew/tech/audi/b5_instrument_cluster_pinout/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със същият казус. Нашите (стари букси) и новите нямат нищо общо. Примерно новата синя се захранва  от жълтата и от синята наши. Взимаш новите букси и започваш един по един пиновете. Пин 1 на новата букса е терминал 15 - търсиш от списъкът на твоята стара букса къде е терминал 15 и връзваш. След като навържеш всичко прекръстваш се и се молиш да не изгори всичко и пробваш новото табло :D. Аз лично мисля да не махам старите букси а само да оголвам кабелите и там да връзвам новите букси. Така ще мога при евентуален проблем да си върна старото табло без много разправии. Идеята ми може да е тотална заблуда за мен, така, че недей много да ми вярваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, DogForLife said:

И аз съм със същият казус. Нашите (стари букси) и новите нямат нищо общо. Примерно новата синя се захранва  от жълтата и от синята наши. Взимаш новите букси и започваш един по един пиновете. Пин 1 на новата букса е терминал 15 - търсиш от списъкът на твоята стара букса къде е терминал 15 и връзваш. След като навържеш всичко прекръстваш се и се молиш да не изгори всичко и пробваш новото табло :D. Аз лично мисля да не махам старите букси а само да оголвам кабелите и там да връзвам новите букси. Така ще мога при евентуален проблем да си върна старото табло без много разправии. Идеята ми може да е тотална заблуда за мен, така, че недей много да ми вярваш.

Чакам само да се постопли малко и почвам и аз по този начин , ама се чудя коя букса на коя отговаря главно, или и от двете общо трявба да търся пиновете и да свързвам на новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабел по кабел се прави.В крайна сметка става- аз го правих. Освен прехвърлянето на кабелите , ще имаш заигравка с възбуждането на генератора, лампата на еърбега и смяна на казанчетата на антифриза и чистачките,..може да се прехвърли и имобилайзера  - обучават се нови чипове....но все пак става!

image.jpg

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

И аз да попитам тези неща какви са?

1 - Menu selection switch (menu)

2 - Menu selection switch (out A)

3 - Menu selection switch (out B)

4 - Menu selection switch (Enter)

Това са първите 4 пина на допълнителната букса при фейсово табло с дигитален часовник (преминавам от табло с халф фис, към такова с фул фис)

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Добър ден. Виждам че темата е малко стара, но все пак да попитам: Цветовете на буксите съвпадат ли ? Защото и аз ще сменям жълта и синя 26 пина с зелена и синя 32 пина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...