Jump to content

А3 8Р S-line


valll4o

Recommended Posts

Колеги интересува ме ориентировъчно цена за предна броня с маската за А3 8Р S-line втора ръка, рових рових и не можах да намеря в бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хвърляй така на сляпо. Приготви се за доста по-солена сума, отколкото си мислиш. Даже и да намериш броня (че даже и на добра цена), понеже колата ти е с "двойната решетка", за да я S-неш трябва да смениш освен нея (S-ковата е голямата решетка), и предния капак, и халогените, и решетките на халогените (че даже и крушките са други - Н11)! Та заедно с боята (за графитения мат щи те ръснат доволно на детайл), сумата ще надмине 1к. И като я погледне човек отзад, веднага ще разбере че S-a е насаждан (отпред S, а отзад сток). И за да не си личи от километър циганията, после ще дадеш още толкова за задна броня, спойлер, боя ... И както си го подкарал, колата ще си стане вечно твоя.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е там че въпросните части си ги имам :) въпроса е дали да ги слагам, тъй като колата засега се продава, или да ги пусна за продажба, но като знам колко пари са тези неща по чужбина, надали някой ще ми даде тея пари тук, другия вариант е като тръгвам за англия да си ги взема с мене и да ги продавам там.

Лошото е че в БГ много малко хора биха оценили колата ако я направя с с-лайн пакета, да не говорим че 99 процента няма и да забележат разликите, и ще ми обясняват как съм луд да искам определени пари за колата само защото е с голямата маска и т.н. и всеки ще иска да я купи за 6к лв. Убедил съм се че при нас е общоприето едва ли не, първо да осерем човек (с извинение), да му обясним как е луд прост и какво ли не да продава дадена вещ за определени пари, без да сме запознати какво точно продава, и без да се заинтересуваме за какво точно иде реч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, valll4o написа:

......... тъй като колата засега се продава, ........

Явно жена ти бързо и "се нарадва" (четейки постовете ти, за има няма 3 месеца) и ще се отърваваш от нея (от колата де, не от жената). 

Преди 1 час, valll4o написа:

........ , и ще ми обясняват как съм луд да искам определени пари за колата само защото е с голямата маска и т.н. и всеки ще иска да я купи за 6к лв. Убедил съм се че при нас е общоприето едва ли не, първо да осерем човек (с извинение), да му обясним как е луд прост и какво ли не да продава дадена вещ за определени пари, без да сме запознати какво точно продава, и без да се заинтересуваме за какво точно иде реч

И ще са прави. Само жените си купуват коли по външния вид. Самия факт, че S-лайна и голямата решетка не са фабрични и сваля цената (всеки си казва, че колата е с удар и за това са сменяни броня и преден капак). Отделно си с проблемния BKD (от първите) и т.н. В другата си тема написа, че смяташ да слагаш волан като моя. Не го прави преди продажбата (или изобщо). Предполагам не искаш да продадеш на човек кола, с неработещ шофьорски AirBAG. Това допълнително ще свали цената и.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ева тая цигания, която си личи от километър :hilezh:.

IMG_20150408_081839.jpg

 

И цената ми я свали доволно, купих колата за 7300 (2003-та година 1.6 бензин) и след 2-3 години при мен и няколко подобни цигании я продадох за 8 ;).

 

В тая връзка скоро ще се затопля (надали) и мисля да почваме с циганиите пак Пламенее :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след удара .... :P 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво общо има удара бе друже :).

Виждал си я колата 100 пъти без задна S line броня, цигания ли беше или изглеждаще по-добре от 99% от А3-ките до 2007-ма година ;).

Едни фейслифт тъмни стопчета отзад и заспива идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, bsdnikolov написа:

Явно жена ти бързо и "се нарадва" (четейки постовете ти, за има няма 3 месеца) и ще се отърваваш от нея (от колата де, не от жената). 

И ще са прави. Само жените си купуват коли по външния вид. Самия факт, че S-лайна и голямата решетка не са фабрични и сваля цената (всеки си казва, че колата е с удар и за това са сменяни броня и преден капак). Отделно си с проблемния BKD (от първите) и т.н. В другата си тема написа, че смяташ да слагаш волан като моя. Не го прави преди продажбата (или изобщо). Предполагам не искаш да продадеш на човек кола, с неработещ шофьорски AirBAG. Това допълнително ще свали цената и.

Защо смяташ че airbag-a няма да работи, другото което е колата я имаме почти 2 години, и не смятам че добавките по някакъв начин свалят цената, предвид парите които са налети в колата за да стигне до това състояние което е в момента, няма как да я дам без пари, не говоря да си ги избивам или тем подобни, защото няма как да стане 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, valll4o написа:

Защо смяташ че airbag-a няма да работи,

По нагледно от това, няма на къде: Audi a3 crash whit singel to dual stage airbag. Dont do it!

 

Преди 1 час, valll4o написа:

другото което е колата я имаме почти 2 години,

Освен ако нямаш две А3-ки.

На 19.01.2016 г. at 7:03, valll4o написа:

Към края на миналата година закупихме въпросния автомобил,

 

Кое съждение е вярното?

 

P.S.

Надявам се, не приемаш думите ми като заяждане. Не това е намерението ми. Просто постовете ти във форумът ме объркват, със взаимно изключваци се твърдения. Например също:

Работата е там че въпросните части си ги имам

здравей, трябва ми преден капак за а3 8п с цялата маска, ако имаш цена, благодаря предварително

 

 

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bsdnikolov написа:

Явно жена ти бързо и "се нарадва" (четейки постовете ти, за има няма 3 месеца) и ще се отърваваш от нея (от колата де, не о жената). 

И ще са прави. Само жените си купуват коли по външния вид. Самия факт, че S-лайна и голямата решетка не са фабрични и сваля цената (всеки си казва, че колата е с удар и за това са сменяни броня и преден капак). Отделно си с проблемния BKD (от първите) и т.н. В другата си тема написа, че смяташ да слагаш волан като моя. Не го прави преди продажбата (или изобщо). Предполагам не искаш да продадеш на човек кола, с неработещ шофьорски AirBAG. Това допълнително ще свали цената и.

Не го приемам като заяждане споко, Колата сме я купили юли 2015, първия ми пост е в начарото на 2016, а капака ми трябва за друг проект :) тъпото е че наливаме пари за неща по колите на жените ни, както е и при тебе ако не се лъжа, и накрая аз вече не искам колата искам нова :) 

Редактирано от valll4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, това поне го изяснихме :zustimm:.

 

А за мулти-воланът, прочети хубаво линка който ти дадох. AirBAG модулът ти е поколение 8.4. Той поддържа single stage AirBAG-ове. За да ретрофитнеш до мулти-волан с dual stage AirBAG и той да се отвори (недай си боже ако се наложи), ще трябва да ретрофитнеш и AirBAG модулът си до 9.41 поколение. Това включва освен смяната на AirBAG модулът, смяна и на пасажерския AirBAG (при мен той също е dual stage), и преокабеляване. Както каза: "Като ще е гарга да е рошава" :).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка го четох, само да ми остане малко време да разглобя моето ще видя със какъв бег е, ако реша да оставям аудито не ми пречи да сменя инсталацията и модулите, части има от къде да вземам на цена, само заради мотора се двуомя принципно  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа си пуснал въпрос колко струва бронята и решетката, които се оказва, че вече имаш. Какъв е тогава смисълът на темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по надолу съм пояснил че се чудя дали да ги продавам или не и е че ги имам за това питах за ориентировачна цена

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основната греда също се сменя.....тази зад бронята. И такава интервенция наистина е най-изгодна след като колата се тотализира.

Редактирано от venomcorp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, valll4o said:

Малко по надолу съм пояснил че се чудя дали да ги продавам или не и е че ги имам за това питах за ориентировачна цена

 

Сега ти видях писанията. Лятото ми бяха ожулили бронята и решетката и бях решил да взема пари от каското и да сменя бронята с S-Line. Намерих такива само в ebay на цени от по 400+ паунда и се отказах. Сега погледнах същите обяви още си стоят. Сам си прави изводите колко са ценени :) Доста наивно е да очакваш някой да изсипе хиляди за броня за 10 годишна А3-ка. Пък ти си я кътай бронята, за на запад, след още пет години туко виж направиш бартер за цяла не S-line A3-ка.

Редактирано от daplayah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех за 80 паунда в перфектно състояние.

Наистина са много редки, но изпадат от време на време.

400 паунда не е сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 не е сериозно също :).

На тези 80 паунда имах 50-60 лв. доставка, а и беше супер късмет самата броня.

Пусни я около и малко под 500 лв. ако не бързаш и виж дали ще има интерес.

Реално преди знаех за хора, които бяха готови да дадат и повече за такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Не съм си слагал S-кова броня ( поради имено ценовото безумие ) , но доколкото съм чел в чуждите форуми трябва да се смени и предната греда с S-line такава. Прав ли съм или греша?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не я сменях и си пасна перфеткно, но съм чувал и за хора, които са я сменяли.

Дали се е налагало наистина или просто така са чели не мога да кажа.

Най-добре ако се прави подобно нещо първо да се пробва.

Гредата не е супер скъпа, но и да пробваш не коства нищо :).

 

EDIT: Ако се слага броня от S3 трябва да се резне леко тази греда от 2-та края, но и там пасва иначе.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм сменял на 2 а3ки но не със с-лайн броня а обикновенно с голяма решетка (което ме навежда на мисълта че в двора имам 2 капака и 2 брони с тесни решетки на някой ако му трябват да свирка ще са на народни цени :) ), на едното се наложи смяна на гредата на другото не, и на мене ми беше интересно но видимо гредите наистина имат разлика

Реално съм платил за двете брони (Предна и задна) + крилцето и капака250 паунда а черната, която до скоро се подвизаваше из кухнята :) 15 пандура, защото беше напукана, 

Ако реша да ги продавам цената ще е нещо подобно, но за сега си седят

Между другото лятото си бачкам в англия и някой ако си хареса нещо там изгодно  : ) може драска или да звънка и да затваря преди да тръгна ще си дам номера всяка седмица има бус до бг и мога да пращам без проблеми (миналата лято съм пратил 2 двегатела) 

Редактирано от valll4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...