Jump to content

Ваг Ком активиране на екстри със светлините


ikoseomer

Recommended Posts

Здравейте Колеги! Имам няколко въпроса относно за някои екстри на вагком. След известно време ровене в интернет и гледане на клипчета за ваг ком, не можах да намеря точно това което ми трябва. Първо искам да активирам coming home,leaving home функцията. След като отключа колата да ми светят фаровете за мъгла или дневните. Колата е 2007 а4 с-лайн с фабричен ксенон и дневни светлини. Нямам функция автоматични светлини. Възможно ли е да активирам или нямам такъв модул? Второ искам мигачите да светят през цялото време тип американски стил.  Видео тук е показано как, но при мен като натисна за кодиране съвсем друг прозорец излиза. Моля за помощ 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе карай :D Искам да знам как да активирам за моята кола, а другото после ще мислим.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди на 09-Cent. Elect. и натисни Coding. Последната цифра регулира страната. Смени я на USA/Canada with Bi-Xenon или Canada without Bi-Xenon.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @CVT това кое от двете неща ще промени?Колега извинявай, че ще ти се включа в темата, но да питам за coming/leaving home какво трябва да има за да се нагласят?Нямам нито дневни, нито ксенон мога ли да ги пусна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А CH/LH ако нямаш оригинално като екстра което е едно въртелче до копчето за регулирането на височината на фаровете или DRL значи не може дс се активира само а се правят едни схеми с кабелите но ще работят нон-стоп и денем и нощем и лято и зима !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Схемите с кабелите изпълними ли са лесно ? :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/2/2017 at 3:11, mishleto написа:

А CH/LH ако нямаш оригинално като екстра което е едно въртелче до копчето за регулирането на височината на фаровете или DRL значи не може дс се активира само а се правят едни схеми с кабелите но ще работят нон-стоп и денем и нощем и лято и зима !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Нямам никакви копчета или въртелчета за регулиране на фарове. Имам само DRL on off.  Това означава ли, че нямам фабрично тази екстра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен врътката за DRL-a,има и още една такава врътка за coming home/leaving home.

Ако липсва,нямаш тая функция заводско.

 

DSC01699.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мен ме интересува, има ли как с ВагКом да се настрои яркоста на фаровете? Сменяй окабеляването, сменяй крушките, но и късите и дългите светят много слабо. Дългите светят по зле от къси светлини, щом карам с тях и никой не присветка, че му пречат, представете си. Рефлекторите са здрави и вече не знам какво може да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.02.2017 г. at 22:03, sweetlioo написа:

Акумулаторът е наред. Масата как да я проверя?

пускаш един кабел директно от минуса на акумулатора до буксата на на фара,намираш кой пин е масата на фара и свързваш,и гледаш дали има разлика,може и директно на буксата на крушката ама трябва да знаеш кой от двата кабела е маса,за целта ти трябва мултицет или пробна лампа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...