Jump to content

Амортисьори за Ауди 80


svetliopp

Recommended Posts

Преди 3 часа, svetliopp написа:

без Монро.

Защо?

Питам от информативна гледна точка. Защото ги имам на а3-ката от 9 месеца и за сега да чукна на дърво, няма проблеми. Говоря за рефлекса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 30 или 35% (утре ще проверя) отстъпка в кошер. Имам и същата в Ауто+ Незнам откъде си, аз съм в столицата на Северозапада :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от далеко.

От Свищов съм,но това не пречи, ако може да ми ги вземеш с отстъпка.

Пращам ти парите,вземаш ги и ми ги пращаш.

Ако ми хареса цената,разбира се.

Благодаря!

Редактирано от svetliopp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, svetliopp написа:

Според вас с кой ще е по добре:газови или маслени?

Зависи какво очакваш от колата като поведение .

Ако търсиш по коНфортна возия- маслени, ако търсиш по стегната возия и стабилност- газови .

Също така, газовите са малко по здрави, Монрото например, което ти не харесваш, при официалния вносител маслените са с 2 г. гаранция, газовите с 3 г.  И като разхвърляш 100-те лева дето ще дадеш за двата амортисьора на 1095 дни, направо си ти идват безплатни, :hilezh: да не говорим, че те в повечето случаи си я надживяват тази гаранция, в противен случай ти ги сменят безплатно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, svetliopp написа:

Къде има газови амортисьори за 100лв?

Ако имаш отстъпка 40% при 140 лева бройката, падат на близо 80 лева парчето. Но без нея, са си скъпи. Говоря за монро рефлекса.

А има и евтини ментаци, дето марката им е трудно изговаряща, камо ли да я помниш. Но всичко е до късмет. Отдавна марката не е фактор за качество.

Аз на предишната кола, бех взел някакви "Виктория'' за 90лева парчето /маселни/ изкараха 4г. при мен, и после продадох колата с тях. Сегашния собственик още я кара, и не е барал амортисьори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе.Аз на едната б4-ка бях с Монро рефлекс 3 години,към 40000 км. и нямах никакви проблеми с тях.Карал съм с Каяба-газови,обаче са много твърди и друса доста.Иначе са стабилни по завоите.Зависи на какви попаднеш,може и да са някои турско-китайски ментаци и затова не си доволен.Ма то при всички марки ги има ментетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...