Jump to content

Символ на дисплея


kireto1

Recommended Posts

Здравейте на всички 

От няколко месеца съм собственик на една а2 - прекрасен автомобил.От около месец , само когато е кара жена ми и излиза следния символ на дисплея -един оранжев кръг вътре с обърнат триъгълник а от страни удивителна.На някой излизало ли е нещо подобно

20170130_192151.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и честито за новата придобивка :zustimm:


За мен този знак означава нещо свързано с кормилното управление, което ме води на мисълта за проверка на хидравлична течност или някой датчик. Някакви симптоми има ли освен светенето ?
Но нека все пак и чуем мнение на нашия най-върл фен на А двойката kenwood2 който ще изрази по-компетентно мнение.
:P

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за автомобила!!!

 

Има подобен знак, но с удивителна вътре и "нормален" триъгълник.

A2_QuickReferenceGuide.pdf

Да не е "тежичък' кракът на жена ти....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана на екранчето ми е светвал един път. Колата беше в бокса с откачен акумулатор ,за 1 ден. При запалване направих 2 3 пъти пълен ляв и десен и се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, TIHO написа:

Честито за автомобила!!!

 

Има подобен знак, но с удивителна вътре и "нормален" триъгълник.

A2_QuickReferenceGuide.pdf

Да не е "тежичък' кракът на жена ти....?

Това излиза на дисплея, там където изписва ОК  .Не е лампа от таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Гугъл показва подобни знаци, когато напишеш:power steering warning light

Има и теми, но като първа стъпка провери нивото на течността.

Колегата @Kayore, е написал по горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предполагам, че е свързано с кормилната уредба. При мен се появяваше от време на време и дори свири много гадно. Оправи се след смяна на датчик G250. Той е монтиран на кормилния прът и следи на колко градуса е завъртяно кормилото. завит е с две винтчета и е включен към електрическата помпа на кормилния усилвател. Смених го с втора употреба за 35лв. Иначе нов е много скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Натисни бъутончето за ASR-А   вероятно е зацепен постоянни или сензора е активен постоянно , това е стабилити котрола който държи колата в пътя при евентуално  подлъзване или  разклащане ,  ESR , ASP  това са системи за стабилност

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, да не правя нова тема..Това е клип на колега който продава аудито си. Направи ми впечатление, как колата се тества сама, на 1:07-мата минута от клипа. Някой знае ли как става това?https://www.youtube.com/watch?time_continue=67&v=WtaMPlPqVCE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя тест всеки път когато палиш колата сам се прави. Мисля ,че проверява масло ,антифриз и температура и спирачна течност може би.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...