Jump to content

Карбуратор на Механична Инжекция


peshaka1

Recommended Posts

Здравейте колеги   Имам 100 ц4 с Двигател  AAD  Механична инжекция  Скъсами нервите !!! Гърми трещи Гори изолирах  бензина изцяло  но  продължава  с Мизерийте МПХ не играе!    Смених  кабели .свещи Капачка палец  2 изпаритела   Всичко  Чисто  ново  е НЕ  И НЕ    Разбрах че  няма  да стане  с таз механична инжекция  Някой можели   да ми каже  как да сложа  карбуратор или Вобще  някакъв Добър съвет зада я карам тази  кола Ще съм благодарен  на всяко Мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да работи на бензин не е просто да я преправиш. Нещо пропускате, трябва да може да стане да работи само на гас тази кола. Иначе като цяло по-добре я продай и си вземи друга кола с тези преправяници, винаги имаш какво да доработваш после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш колектор и карбуратор от б3 1.8 мотор , както и някаква ел. помпа с подходящ дебит и налягане за карбуратора. Ще ти трябва и филтърната кутия, жило за смукача и други дреболии. Набавиш ли частите, преправянето не е трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една глава, щото всмукателния колектор няма да пасне, отворите на главата при двигателите с инжекцион са много по-големия и различни от тези с карбуратор.

Ако въобще ще преправя, глава от 2,0 моноинжекцион с код на мотора АВТ ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...