Jump to content

Вече на таблото НЕ показва външна температура


bucata

Recommended Posts

Здравейте, колеги за първи път пиша във форум (извинявам се ако съм пуснал темата погрешно).

Та   ПРОБЛЕМЪТ е ,че  след ръчкане по централната конзола стана нещо и ВЕЧЕ НЕ ПОКАЗВА външната температура на таблото ми .

Видях че датчика за вътрешна температура (този които е точно над климатроника) беше изгорял и го подмених . Но на таблото не ми изписва НИЩО...

Абсолютно нищо ... преди време бях забравил да включа една букса и изписваше някаква буква .... а сега просто не показва даже и буква .

Дали е от някои бушон или пък датчик ? Някои има ли представа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А показваше ли външна температура таблото?По принцип датчика за външна температура е  закачен на бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не не показва , и това е проблема .... преди показваше  а сега не свети даже ... ако беше датчик нямаше ли все пак да показва някакви данни ...

Редактирано от bucata
погрешен отговор
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да ти показва външната температура на таблото трябва всичко да е ОК . Ако се е появила някаква индикация, например за намаляващо гориво или нещо друго, няма да я виждаш. Все пак има по важни неща от това колко градуса е навънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не показва нищо... не свети..... попринцип показваше само външна температура .... сега не свети не показва нищо.. бушоните ги проверих всички , не е от тях.... или поне от тези които са отстрани на таблото ... незнам дали няма бушони вътре в самия километраш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре в самото табло("километраш"), бушони няма. Аз също смятам, че ако проблема беше в датчика за външната температура, щеше все нещо да показва на дисплея. Виждам че си от София, за проблеми с таблото можеш да търсиш Влади от Люлин - 0898 640 815 - http://maximumkeyservice.com

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз да се включа и да попитам. Имам датчик на бронята, но на таблото от както взех колата няма температура. как се извежда със ВАГ кабел ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроника също използва инфо от този датчик.Така,че ако нямаш дисплей на таблото външна температура няма да виждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • 7 months later...

Здравейте , за да не отварям нова тема ще питам тук .

Колегата оправил ли се е и ако да как ?

Имам същият проблем от както имам колата А3 8L 1,8 1999г 

Таблото ми е почти същото и този ред за температурата изобщо не свети .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...