Jump to content

Боядисване на джанти в София (без прахово)


Recommended Posts

Здравейте,

 

играх си страшно време, за да си полирам лицата на джантите. Предварително съм минал между лъчите със P400. Джантите са свалени от гумите и полираните части са облепени. Проблемът е, че където и да отида ме режат със предтекст, че са трудни за боядисване. Изпращат ме на прахово, но аз съм абсолютно против. Прозвънил съм повечето от "познатите" бояджий на джанти от София.

 

Бихте ли ми препоръчали човек от София, който може да ми свърши работа и каква би била една нормална цена за труд при условие, че са подготвени и даже облепени за боя.

 

На снимката джантите са минати само с P400 и не облепени. Сегашното им състояние е доста по-добро, но ще кача снимки след боядисването.

 

 

IMG_0049 (2).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зефс, колега от форума, който май не пише вече тук.

Зла Гад му е ника в КГА.

Във фейсбук има страница Little Paint Job - Боядисване на джанти и детайли.

 

Той е човека, който може да свърши работа с джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах един епизод на Wheeler Dealers, в който боядисаха прахово джанти на БМВ 8-ма серия.

Почистването беше обаче с киселина, а не на пясък. Цялата процедура струваше 60 паунда/бр. и всички бяха възхитени от резултата.

 

Аз така и не намерих доказателства, дали изпичането на 180 градуса влияе на джантите.

 

А конкретно по темата - Иван от Казичене боядисва джанти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злата Гад го препоръчвам с две ръце !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Злата Гад ги прави давам глас за него

fdef761a8f3f03f6c52b339328d3aaa8.jpg

IMG_6541.thumb.JPG.d540c15052adac2f99e95

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Праховото отслабва джантите, доказателството е че масово хората го избягват за големи джанти. Аз съм с 18ки и си карам колата все едно е служебна, пък и няма как да мине през песъкоструйка понеже лицето е полирано.

Иван от Казичане работи добре, което оправдава и по-високи цени, но това което ми обяви като сума е направо обидно за 4 броя джанти.

@mishleto тия джанти са брутални. Ще се свържа с този човек. Би ли споделил хром болтовете от къде ги намери? Може да помислиш и за хром винтили с твърда основа при следващито сваляне на гуми, към 10-15 лв е броя, има и гумени с хром вложка по 1-2 лв.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zafirovp написа:

...Иван от Казичане работи добре, което оправдава и по-високи цени, но това което ми обяви като сума е направо обидно за 4 броя джанти.

Сподели моля те за цените и за какъв размер джанти иде реч, че ми е интересно и ме вълнува тая тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лицата на 18ки 350 лв. Всеки си решава колко му струва труда и уважавам това, сигурен съм че и качеството ще е на макс, но само за пръскане не бих дал толкова.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явор-Зефса-Злата гад преди година и нещо ми пребоядисва джанти,цената беше 35 лв. за лице,с все подготовката за боядисване/а бяха много занемарени/. Преди време му четох във ФБ страницата,че ще трябва да вдигне цените,но едва ли са станали 85-90 лв..

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си правих съвсем наскоро джантите при Иван и съм много доволен. Даже ми даде и оборотни джанти с гуми, което за мен беше супер жест - в противен случай трябваше колата да стои на трупчета. За цени не мога коментирам, не ми е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, zafirovp said:

 но само за пръскане не бих дал толкова.

Съмнявам се да си му занесъл подготвени за боя джанти и да ти е обявил цена като за боядисване на Голф :)

 

При някои джанти имат много шкурене с малки пръстчета.... изграждане на ръбове....работата може да отнеме два и повече дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 23 минути, esox hunter написа:

...

За Явор пишеш в гугъл little paint job.

П.С.: Сервизът му беше в Горна баня в преките срещу ОМВ на Околовръстното,това,което е до отбивката за Овча купел 2.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.03.2017 г. at 16:12, zafirovp написа:

 

@mishleto тия джанти са брутални. Ще се свържа с този човек. Би ли споделил хром болтовете от къде ги намери? Може да помислиш и за хром винтили с твърда основа при следващито сваляне на гуми, към 10-15 лв е броя, има и гумени с хром вложка по 1-2 лв.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Болтовете са някакви тъпо от ибей и няколко вече са за боядисване но пък имам капачки и си слагам тях ! 

Това е Зла Гад - аз правих при него и съм много доволен ! Много е зает затова се пригответе с нервите  на опашката ! 

https://www.facebook.com/Little-Paint-Job-Боядисване-на-джанти-и-детайли-826964370718208/?fref=ts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...