Jump to content

Винетките на quattro


petroff

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Здравейте отново! Съжалявам, ако не съм успял да отговоря на всички лични съобщения! В момента се опитвам да набавя нова партида от винетките. Моля, изчакайте няколко дни, за да видя какво мога да направя по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винетките са безплатни, в момента набавих следваща партида от рекламната агенция и мога да раздавам. Дайте някакъв вариант за среща/виждане, на която да стане наведнъж. Другият вариант е поотделно на лични.

 

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И аз искам да закича на шлепа такава :D В София съм основно, каква е схемата за доставка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къв зор па катаджията ще изкара някой лев, аз мойта съм я лепнал над годишната, пет пъти ме спираха куките ,никой не ми е направил проблем, аве плещите си да върви приказка май само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве виждал съм коли със какви ли не лепенки по предното стъкло, лепенки от държавите от които са внесени, и си карат без проблем.Това, че някоя кука е гладна, не ме брига.Пък може и само Пасатите да ги глобяват, за Аудита не съм чувал...:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всяко нещо на предното стъкло, различно от винетка, стикер за ГО или ГТП може да бъдеш глобен, защото не е по правилник.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Здравейте.Късно се включвам,кореспонденцията е старичка,но все пак някой може ли да ме насочи от къде мога да се сдобия с 1 брой от въпросната винетка?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...