Jump to content

A4 B8 avant 170 hp РАЗХОД НА ГОРИВО


diakonlevski

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Моята гори малко над 8/100 в града НО, града е Бургас и другата седмица мисля да слагам летните гуми, 143к мотор и ръчни скорости.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Да кажа и аз впечатления след няколко теста с колата Audi А4 B8 allroad 2.0 TDI 170 HP то ясно че е quattro. Купих я обслужих я и на другия ден напълних до горе от скъпия дизел. Сливен - Пампорово- Сливен 4 човека, багажника пълен до горе едва го затворих и 4 чифта ски на тавана /което доста си вдига разхода/. След това малко гградско после планинско каране в снеговете и лампата за резервата светна. Разход точно 10/100 км. Вчера Сливен - Пловдив - Сливен по магистрала пак напълних до горе ОМВ макс моушън. В колата сме 2 човека без багаж. По борд компютър даде 6,6/100 като я напълних до горе обаче ми даде 6,4/100. Така че разхода зависи от много събективни и обективни обстоятелства. Зарадвах се обаче че ми гори почти коклкото предната кола, която беше Шкода октавия 4х4 с доста по малко коне и незацепено постоянно 4х4 в сравнение с аудито което е торсен и постоянно тегли кончетата.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0TDI  243к.с . с AGR и DPF стоково ,ръчка на предно - градско на много къси разстояния 2-3-4 км. зимата...към 8...извън градско 6-7 с настъпане...бавно не мога да карам.

 В сравнение с предишната ми бензинова А4-ка направо се родих.....

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Може би 143 к.с.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14-15 минимум до към 20/100 градско , в зависимост от карането за B8 3.0 tfsi  400+ кончета . Извън градско нормално каране 9-10/100 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.02.2017 г. at 8:44, daramusss написа:

Интересно ми е колко харчи 3.0 tdi в града и извън .

Някой с такъв двигател да сподели.

В момента 13.4/100...ама сравнително често се настъпва на околовръстното ;) иначе около 9-10...миналата седмица от 120км по борд си показа 6.4/100км ама с макс скорост 140 средно около 110-120. Пълно пълно не съм я мерил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...