Jump to content

Проблем с Турбото Audi A4 B7 2.0 ТFSI AVANT


Koko_9898

Recommended Posts

Здравейте , 

 

Започнах да имам проблем с турбото може би преди година. Проблема ту се оправяше , ту се появяваше отново.

В един сервиз ми казаха ,че дава грешка и че проблема е механичен и трябва да се смени турбото.

После на друго място ми казаха , че всичко е наред и че просто трябва да карам с повече от половината резервоар и че ще се оправи - Турбото наистина тръгна след рестартиране , на грешките.

След няколко дена , след като пак се появи проблема я гледаха на трето място и казаха ,че е може да е от датчика  за налягането - почистиха го и след като рестартираха грешката , то се оправи,отново , но проблема пак е налице тази вечер.

На едното място ми казаха, че изписва грешка за високо налягане , на другото място механичен проблем.. Направо отчайващо...

Зачетох се в интернет тази вечер - излезе ми Cam follower - част , която трябва да се сменя едва ли не заедно с маслото.Някой знае ли какво представлява тя и къде да я намеря.

Досега през толкова места и никой да не ми каже нищо ,направо ужас.

Двигателят е 2.0 TFSI 

Моля за съдействие...

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на майсторите дето си ходил :hilezh:

Сега сериозно ... закачи я някъде на ВАГ КОМ където хората разбират и постни грешката/ите тук за да не гадаем с колегите какво е що е ... след което ще получиш компетентен отговор предполагам по питането си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както описва случая колегата явно има проблем с помпата за високо налягане на горивото.

Cam follower трябва да се погледне в какво състояние е и евентуално да се смени.Защото може да направи проблем на помпа,вал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...