klam

РУСЕ

Recommended Posts

Ще се събираме ли тази събота?

Часът и мястото на срещата са известни - кафе-бар "Фемили" срещу университета, от 10,30 ч.

Има ли други предложения?

Пичове от Разград и Търговище, защо не прескочите до Русе? :hilezh:

Плевен е по-далеко, ама ако има мераклии, ще ви чакаме! :hilezh:

Edited by klam

Аз съм от Кубрат,работя в Разград,но не ми остава време да намина към Русе за съжаление :hilezh: ,но ще гледам да дойда някоя събота,още повече,че съм и учил в унивеситета :hilezh::hilezh:

Здравейте!Аз съм регистриран отскоро тук и мога да споделя ,че този фен-клуб сайт е изключително полезен и занимателен.Скоро ще попълня и изпратя формуляря за членство ,за да мога да посетя и някое от събиранията.През зимата живея в гр.Исперих.

Много късно видях темата!За друг път ще измислим нещо :hilezh:

Тя маалата са събрала тука,аз не съм разбрал-Кубрат,Исперих,Разград...брях брях...не ма ли познавате по стикерите.....тряя ги махна..няма файда от тех начи,само тежат излишно,а това изчислено по формулата за земното ускорение забавя 5 коня :wall:

Edited by drag_bg

Момчета какво става с вас?Аз тази седмица ще съм в Русе а гледам че скоро не се събирали.Събирате ли се или не пишете тука?

Момчета какво става с вас?Аз тази седмица ще съм в Русе а гледам че скоро не се събирали.Събирате ли се или не пишете тука?

А, всяка събота го правим! Ако няма много желаещи, сме на волна програма, иначе от 10,30 ч. във "Фемили" пред университета. Аз тази събота обаче съм зает служебно и сигурно ще закъснея.

Ти кога ще дойдеш?

:flipoff:

Здравейте Колеги!И тоя път не можахме да се видим но проблема беше технически в моята количка.Скъсах водно съединение и цяла събота сутрин обикалях магазините из Русе да търся и се оказа че няма никъде.Дано следващия път всичко е наред и най сетне успеем да се видим

Трябваше да вземеш координатите ни от "Пътна помощ - телефони" и да се обадиш! Щяхме да намерим водно съединение! Пък и да се видим!

Нищо, следващия път! :D

Ами аз имам телефона на Мартин и му зжънах да го питам а и обиколих магазините из Русе.В дакела ми казаха че точно това съединение е само по поръчка, в Даскалов го нямаха и в Аутоплюса същто го нямаше.И в крайна сметка дойде чак във вторник :hilezh:

Ейй комита! Ти къде шеташ отвъд Балкана. :hilezh:

Стягаш местните организацииа а? :bia:

На 25.03 гледай да си пак във Майнасити, че имаш вече 2 отсъствия и липсваш в албума на войводите! :bia:

Здравейте Колеги? Още ли се събирате на Фемили от 10.30?

аз сам нов и сега се регистрирах,ама то ваобште има ли някои тука или аз нешто не мога да се оправя и все пак здравеите ауди фенове от мен

:hilezh::flipoff:

мене ме няма в целата схема май - няма съм у ГРАДО тогава. Ако съм ще се появя :hilezh:)) Аре, че бая време мина ;)

мдааа, неделя на полигона?

Верно ли на полигона се събирате ? Като си спомням последния път един дИбел чичка(инструктор) как ни изгони и се спукам от смях :hilezh:

Последно? Марто, май само ти се колебаеш? Айде в събота, 16 часа съгласни?

Ей четеш ми мислите преди да си напиша коментара, МЕДИУМ :P

Edited by doc_mc

И сега последно в събота в 16 часа на полигона , а?