klam

РУСЕ

Recommended Posts

Аз и колегата puma_25 бяхме там на плажа но не видяхме никои . Защо така  17:20 бяхме там обиколихме ама не видяхме никои от форума 18:20 си тръгнахме 

Edited by Achoo

Абе какъв петък,аз мислих че сбирката е за събота или неделя,чак сега прочетох че за снощи е ставало дума,аз утре следобяд мисла да отида там

Организаторите на Писта Русе 2013 имат нужда от доброволци и маршали във връзка с организирането на състезанието. Ако искате да гледате състезанието от първия ред и същевремнно да сте съпричастни към организацията му, заповядайте. Нека всеки, който има желание да помогне, да попълни следния формуляр: https://docs.google.com/forms/d/1NqJoQHTlJvnCbpoAORtlpURXJRWY7RlfeQnLiw8MwUU/viewform . Ако не можете да присъствате, но все пак имате желание се свържете с организаторите, можете да го направите на pistaruse@hobby-car.bg или 0885 098 197.

неделя 22,09,2013 на OMV дружбите от 09,00 до 10,00 ч за -

Културно-масовото мероприятие

:dance:

Edited by miki69

неделя 22,09,2013 на OMV дружбите от 09,00 до 10,00 ч за -

Културно-масовото мероприятие

:dance:

здравей колега,имам един въпрос знаеш ли към кого да се обърна за помощ от скоро карам ауди чета тук разни форуми но пак неми става ясно, накратко до скоро бях с късо табло сега си намерих табло от s4 и съм решил да го тактисам някак си аз съм със 100 AAR МОТОР знаеш ли нещо по въпроса

здравей колега,имам един въпрос знаеш ли към кого да се обърна за помощ от скоро карам ауди чета тук разни форуми но пак неми става ясно, накратко до скоро бях с късо табло сега си намерих табло от s4 и съм решил да го тактисам някак си аз съм със 100 AAR МОТОР знаеш ли нещо по въпроса

ела на ОМВ и ще умуваме

Привет колеги,

за Междене няма да имам възможност на 28, поради пътуване в Румъния, но за следваща среща в русе ще се постарая да присъствам.

от 2 години следя форума, но все не остава време да дойда на среща да се запознаем...

поздрави

април бях в търново и попаднах на ралито им,имаше едно червено Audi S2,на което се чуваше само турбото,в сравнение с другите бръмчалки и се представи добре-3 място като за първи път на писта.Да видим дали ще се пусне и тук,ще гледам клипчета.

Има ли колега от Русе,който може да ми свърши услуга?Става въпрос за две кори от една морга,случайно ги намеринх от обява в мобилето на части и двете ми ги дава на 50 лева,колата ми е А4 Б6,човека каза че може и с еконт ,но предпочитам някой доверен д ги види преди това и да ми ги изпрати той,ако се притеснявате ще пратя парите предварително !

http://www.mobile.bg/11376977315558237

Edited by Nikieva

Аз ще ти съдействам

благодаря колеги,0879474711 ми е телефона,Николай се казвам.Корите под мотора и скоростите,А4 2004г.

Edited by Nikieva

Само здрави е достатъчно. Вземете му щипките и скобите, ако ги дадат, че струваха 40-50 лв.

абе колко да са хубави нали са отдолу под колата,важното е да са здрави,а пък ако се уцелат и хубави добре дошло,и както е казал колегата попитайте и за крепежите,че и те трудно се намират

Edited by Nikieva

Утре след работа към 15 ч ще мина да ти видя и ще ти звънна, Ники

Колеги, кога и къде се събирате в Русе? Да се запознаем на по бира :bia:

Eй сега като завали сняг се събираме на полигона на ДЗС

Здравейте! Въпросът ми е, къде минавате годишен технически преглед, къде е най-изгодно? Колата е на газ, ако има значение.

Най изгодно е в автостопанството,където са тролейбусите-цена 25,00 лв,Иначе може след моста на ЛВЗ,цена 35,00лв,както на всеки пункт