Jump to content

Recommended Posts

Здрасти,

Чисто ново е, поръчах си го директно от производителя.

За чертичките уж е пуснал ъпдейт, но нещо са му прецакани файловете и не мога да го ъпдейтна, комуникираме с човека за това точно сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Сигурно съм го пропуснал някъде по другите теми, но ако мина от обикновени стопове 2008, на такива с частичен лед 2011, пак ли трябва да купувам кабели и да се препрограмира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

@fifipaldi, как се държи Android устройството? Поизчистиха ли се бъговете и какви са впечатленията като цяло след няколко месеца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не са изчистени дразнещите неща, уж в момента има бета софтуер, който ги оправял до голяма степен, но не съм го слагал, ще чакам финален вариант.

Според човека проблемите са само с MMI 3G :), не знам дали наистина е така, но ако си с такава версия на MMI не ти го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко пипнах интериора и аз, смених копчетата на седалката и от двете страни. На фона на другите иноксови части в купето според мен си пасва добре и това е от нещата, които винаги ми се набиват на очи, когато влизам. Скоростният лост също го ъпгрейднах.

IMG_1562.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Искам да си сменя халогенните стопове с фейслифтови, но в инфото по-назад в темата не ми отваря нито една снимка от постовете с  иформация на колеги. Някой да знае точно как става! Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Аз първо взех FL стопове за А5, и след това разбрах че нещата не са plug and play и си останах с халогенните. Значи освен стоповете , ще ми трябват  такива преходници https://www.kufatec.com/de/alle-produkte/adapter-led-auf-led-heckleuchten-fuer-audi-a5-s5-facelift-38859

и кодировка с VCDS така ли?

Редактирано от dani_emigranta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са аз пре-фейс LED към фейс LED, на теб ти трябват пре-фейс халогенни към фейс LED.

Каква ти е колата всъшност и коя година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, видях това сега. Колата е А5 3.0tdi  2009г S-line  с фабрични халогенни стопове. Може би нещо такова ще да е https://www.ebay.de/itm/Ruckleuchten-Adapter-von-Halogen-auf-LED-Facelift-fur-Audi-A5-S5-8T-8F/263678028242?fits=Make%3AAudi&hash=item3d646f69d2:g:zDYAAOSwyi9aDXnv .

 

Редактирано от dani_emigranta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...