Jump to content

Гадно тропане на задницата


dobref

Recommended Posts

До днес мислех, че се дължи на задните тампони които бяха за смяна. Днес ми ги смениха, но това гадно кухо тропане отзад (все едно ми тропа кората) остана. Правил съм опити като махна всичко от багажника + кората и пак се чува. Ако някой има идеи как мога да го остраня, ще съм му много благодарен!

Колата е Audi A3 1.9 TDI 2002

Редактирано от dobref
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш в предвид тампоните на моста.Има значение как се монтират.Предполагам са ги сложили правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тампоните не се съмнявам, те са сменени добре.

А тези прашници къде трябва да ги погледна, къде точно се намират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми тропаше отзад и я закарах в един случаен сервиз, където бяха сигурни, че са тампоните и ги смениха. Продължи да хлопа и я закарах в сервиз който се занимава само с ауспуси и се оказа че като съм паркирал назад и съм ударил ауспуха в един бордюр и той съответно се е преместил напред, но иначе си изглеждаше нормално поне за мен, та оказа се, че той опира в определени ситуации и тропа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант е да ти тропа от горните тампони на амортесьорите или от самите амортесьори.Другото за което се сещам е гърнето там където обикаля задния мост и принадлежностите около резервната гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да звучи малко смешно, но ще си кажа... :D
На мен ми се бяха счупили пластмасовите щипки на жилата за ръчната където държат жилата към купето и от там по паветата направо ужас... Тропат и тропат, прегледах цялата задница и нищо... Накрая без да искам пипнах жилата и се чу гадното тропане. Решението ми беше 40ст. ( 2 свински опашки от по здравите и воала) и тропането спря :D та погледни си ги и тях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес усетих и аз едно потропване, но то е като натисна спирачка и то не всеки път... :D  Някой? Идеи?

Редактирано от Punkstyle2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е много дразнещо. Гледах колата отдолу, но не видях нищо откачено което може да трака или лопа а майсторите които ми правиха колата казаха че всичко си е наред :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

И в крайна сметка какво се оказа, че и при мен на преглед едни викат тампони на амортисьори , други тампони заден мост, а по паважа или неравности по пъти имам чувството , че резерваната гума ми подскача. Нещо удря яко отзад , тропа силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...