Jump to content

Език навигация BNS 5.0


tsvetomir_spasov

Recommended Posts

Здравейте, колата ми е Audi A4 B7 с навигация BNS 5.0, проблема е, че е на френски език и не знам как да си го направя на английски. Някой ако ми каже ще съм му много благодарен, тъй като този френски ме подлудява!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с бутон Nav, след това Setup и там трябва да има Setting и първото май е езика. Не съм с такава навигация и казвам това което намерих в нета, другото е че за да смениш езика трябва да има диск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, оказа се, че ми трябва диск за да се смени езика и ще я нося в сервиз да ми го сменят. Благодаря ви все пак колеги! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Колеги и на мен ми трябва този диск. От къде може да се намери.

Вчера ходих в Ауди и ми смениха езика на малкия дисплей на Английски, но за навигацията не можаха.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
On 9.11.2017 г. at 5:25 PM, carfan said:

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3101439

Ето ви диск за навито.Пробвано работи.Запишете го по възможност със по стар модел записвачка

Здравей, имам същия проблем със смяната на езика на навигация за ауди. Записах въпросния файл с Nero Portable от 2015 на най-бавната възможна скорост на диск CD-r формат и с DVD-r пробвах, но не го чете, изписва на италиански, че файлът е погрешен. Какъв може да е проблемът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...