Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам дали някой знае някой добър сервиз или човек, който да се занимава с хидравликите на автомобилите, тъй като имам следния проблем: Когато навия пълен се чува едно свирене и бях при двама майстори, които се занимават уж само с помпи, рейки и тем подобни. И двамата бяха категорични, че помпата и рейката са ми добре и трябва да си видя ролките, пистовия ремък и т.н. Смених всички ролки и ремъка, но свиренето си остава и според мен това не е никак нормално, защото ми казаха, че този шум си е нормален! Колата е A4 B7 2007 3.0 TDI 233hp. Благодаря ви предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Началник, темите в които разпитваш, са с две години давност.

Кажи си проблема, за да ти помогне някой. 

А този, когото питаш тук(не е влизал във форума от октомври миналата година), просто не си познава колата и не е слушал, когато са му обяснявали знаещите, при ПЪЛЕН ляв/десен, хидравликата ВИНАГИ ВИЕ И ЩЕ ВИЕ! Това си е байпасния клапан срещу претоварване.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа в хидравличната помпа. Отидох в сервиз Air Shox в дружба и момчетата още щом чуха свиренето си казаха, че е помпата! Срещу 150 лв я ремонтираха и въпросното свирене го няма вече! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...