Jump to content

Моторно масло от онлайн магазин


Recommended Posts

Здравейте,

 

вчера попаднах на този онлайн магазин за масла - www.motornomaslo.bg. Някой пазарувал ли е от него? Гледам, че поддържат сравнително високи цени на маслото, спрямо другите сайтове, въпросът е дали са качествени, че ми е писнало от ментета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, аз съм пазарувал от сайта и продължавам да го правя. Коректни са, с бързи доставки и маслата са им истински. Няколко пъти купувах масло Bardahl 5w40 в комбинация с промивка за двигател преди смяната пак на Bardahl и съм мн доволен, нямам никакви проблеми даже мисля ,че с тези масла колата работи по тихо, нямам проблем и с наслоявания в картерната вентилация. Не се изкушавайте да пазарувате евтини консумативи от разни гаражи и съмнителни далавераджии защото после ще ви се отрази много по зле на джоба от колкото ако си поръчате истински масла ,които е нормално да са малко по скъпи. Поръчвай смело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз в момента съм на етап пролетно обновление на колата. Почвам със смяна на гуми, на масло и тн.. Та върпосът ми е, Bardahl 5w40 на какви цени ги намирате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам кой е зад въпросния сайт. В интернет търговията, трябва да е упоменато, че сайта е на ЕТ "Х" или на "У" ООД  и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че няма данъчен номер, на сайта не е ясно какви са цените на разфасовките над един литър.

В нета се е напълнило с "търговци", които продават без ДДС на някакви измислени цени, с някакви набързо скалъпени сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онлайн поръчки гледам да правя само от места, където имат и физически магазин и мога да потърся сметка, ако нещо не ме кефи. По-удобно е онлайн, ама все пак да е от сигурно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е критерий това. Емаг нямат магазин, но никой не се е оплакал, че е купил менте.

Аз си поръчвам от опиойлс.ко.юк или от рексол.бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емаг нямат магазин ама 700те им партньора не можеше да разбереш дали дават ментета или не.

 

За маслата имат няколко партньора. Сега мога лично да проверя дали са ментета ако някой се интересува точно от някой от партньорите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, GameON said:

Емаг нямат магазин ама 700те им партньора не можеше да разбереш дали дават ментета или не.

Мда, всъщност така както си написал - поръчвал съм менте (софтуер) от партньор на Емаг. Просто го отказах на куриера.

Имам доста покупки от емаг и нито една от "партньор". Само горното изключение.

 

А колкото до рексол - офисът им е залепен до омникар - случвало се е да чакам, да ми донесат нещо от склада на омникар:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора дръжте се сериозно :hilezh: Тези дето продават масло през емаг ги уведомяват писмено, че ще продават менте тази седмица и твоя човек разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам данните на партньора знам с кой е подписвал договора(моя човек) след преговори и проверка.

 

Хора като говоря не си лая. 

 

Ти или продаващ ментета или не. Няма тая седмица оригинал другата менте за един и същ продукт.

 

Се тая де. Всеки да пазарува откъдето си иска. Аз от тях не съм вземал щот тука във форума има достатъчно алтернативи на добри цени, а и винаги вземам и др неща къде в емаг ги няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емаг продават от пиле мляко, не се доверявам на такъв тип масов внос на къде що падне. Предпочитам  специализирани за автонеща, а и да ти обръщат персонално внимание когато им звъннеш да питаш нещо. Личи си когато целта е да са им доволни клиентите, за да се върнат пак. А не да отдрънкат от когато каквото и после да се покриват. Патил съм и вече внимавам доста повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги дайте съвет от къде и каква марка масло да взема. Трябва ми 5W-30, 504 00/507 00

 

Попаднах на едно масло в сайта: maslata.bg. Пише, че е оригинално за Audi, VW, Seat, Skoda и цената за туба 5л е 91лв. Малко съмнително ниска ми се струва тая цена. На други места ми казаха цени от сорта на 130-140лв за туба и то с отстъпки. Във VW пък ми казаха цена около 50лв за литър. Та много се чудя какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Shell Helix Ultra Pro AV-L VW 507 00 / 504 00. Само че е 0W30.

При дилър (Еуратек за пример) цената му е 27-28лв/л с ДДС

 

Редактирано от Klaus_Meine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм доволен от маслата в https://mototechnica.bg/ , оригинални са и поддържат добри цени. Трябва да отбележа, че и обслужването е на ниво. За разлика от други места, не ти държат махленски тон, издават бележки, консултират те ако ги питаш за нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...