Jump to content

Смяна на FIS ( ФИС ) дислей


Recommended Posts

Смяна на изгорели Full FIS дисплеи за моделите A3 8L, A4 B5, A6 C5. 

Услугата включва демонтаж на таблото от автомобила (за колегите в София), разглобяване на таблото, смяна на FIS дисплея, калибриране на стрелките и монтаж в автомобила. За колегите извън София, могат да ми пратят таблото по Еконт и да им го върна с наложен платеж.

Дисплеите, които ползвам са китайски. Можете да го видите на снимките по-надолу .

 

Цена: 100 лева

 

При интерес на лични или на телефон 0899771570 - Пламен.

 

bild_3_4290630491141585372.jpg

s_l1600.jpg

IMG_20170102_131037_Copy.jpg

 

IMG_20170102_131037_Copy_Copy.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ползвал съм услугите на колегата ! Много е коректен и точен ! Дисплеят ми вече 1 година не е мръднал. Нищо, че дисплейте са китайски, на практика са вечни ! Горещо препоръчвам ! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
On 9/2/2017 at 1:19 PM, KCV said:

Няма ли начин да се накара дисплея да показва надписите в червено а не в бяло?

 

Може би зависи от партидата, която е дошла. Явно всеки китаец ги прави по различен начин.

Предполагам колегата е изтествал от много китайски производители, докато се е спрял на най-читавите дисплеи.

А и снимката понякога лъже. Примерно се вижда разни различни нюанси на червеното, все едно не е много ОК, но като се гледа на живо, не е така. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Здравейте колеги. Искрено препоръчвам колегата. Смени ми фиса и подсветката, бях го помолил да погледне и потенциометъра за осветлението, и него поправи. Презапои всички спойки, които не му харесаха и си изпипа нещата докрай. Работихме по Еконт. Браво Пламка, чест и почитания. Като се отбиеш във Велико Търново звънни да се запознаем на по бира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия, най-отзивчивия, просто няма равен в отношение и работа! Силно препоръчвам, единствения ми съвет към хората които отиват при него е, не му давайте акъл и не си мислете, че разбирате повече от него! 

Страшен пич си Пламка! Спорна работа и по-малко нерви! :)

IMG_2544.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Още един доволен от Пламен. Вече с подменен фис дисплей, няма ги изгорелите пиксели и избледняването. Изключително точен човек и много можещ. Изпипва нещата, все едно го прави за себе си. :respekt: от мен.

 

038699789-big.jpg

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Колеги здравейте първо благодаря много на тошков за насоките, въоро бих искал да попитам някой компетентен колега относно едно таблото

На кратко осветлението на фис диплея не свеги чрез замерване стихнах до извода че е от лентови кабел към подсветката на дисплея

Някой колега може ли да ми каже как се нарича часта или трябва да смени целия ленхов кабел Благодаря предварително IMG_20190120_170928.thumb.jpeg.86581f91fIMG_20190120_170922.thumb.jpeg.715f9abb9IMG_20190120_171716.thumb.jpeg.360ad3023

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sonicmen, проблемът ти изобщо не е в посочения от теб лентов кабел. Единствината функция на този кабел е да следи работната температура на дисплея. Елементът който виждаш в края му е тремосъпротивление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Да изкажа и Аз свойте впечатления.

Пламен е от хората,които не се срещат вече,без да ме познава лично,ми оказа невероятно съдействие по телефона за едно табло.

Изключително коректно и точно ми обясни какви манипулации трябва да извърша за да станат нещата,макар това да му костваше почивното и работното време.

Препоръчвам го на всеки който иска да довери колата си в сигурни ръце по електроники и не само :zustimm:

 

Едно огромно БЛАГОДАРЯ!

Когато се запознаем лично,черпавката е от мен :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

Възползвах се от услугата за смяна на Full FIS за Ауди А6 4Б, сега вече отново се вижда външната температура и разхода на гориво!

Колегата Пламен е изключителен професионалист и новият дисплея изглежда невероятно :), цялата манипулация отне около 60 мин..

 

Благодарност и "Up" за темата!!!

 

Поздрави,

Радо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес Аз и брат ми също се възползвахме от услугите на колегата Пламен.
Мога да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ! :bia:

Човека работи изключително прецизно и професионално,също така дава съвети и обяснения на всеки зададен въпрос,който е в компетенцията му.

Новия дисплей,стана като оригиналния по цвят и яркост,пак благодарение на професионализма и изпипаните детайли от колегата.
Силно препоръчвам колегата за всякакви проблеми по електрониката на автомобила и не само!

Ето и доказателство за перфектно свършената работа.
Passat (B5) Full FIS (VDO)

 

039057177-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Браво и аз ползвах услугите на колегата .Направи го уникално добре .Много съм доволен.Браво... :) Поправи ми дисплей на ауди s6 c5 .имах и изгорели диоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

+1 и от мен за Пламен,много точен и коректен.Бях си запоил неуспешно сам дисплей който ми дойде от Китай.Презапои го наново,но се оказа че не е за моето табло,след което ми сложи негов и всичко заживя както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Дали предлага ремонт на а4 б7 че и моя фис замина а на който и да звънна казва че до б6 ги прави.

Редактирано от Пешо30
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...