Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Защо когато карам на високи обороти за прочистване на ДПФ температурата на двигателя намалява (според стрелката)? Става въпрос за 2,7 тди, даване на газ на 3та до 4000 - 4200, отпускане до към 2800-3000 и отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам едно питане относно ключа за фаровете . Понеже когато е на автоматично положение за фаровете ми набива грешка , че лявата крушка на номера е изгоряла , а дефакто си свети. Този проблем го нямал когато е на off ( 0 ) или другите позиции на ключа. Та колата ми и 2005 и ключа е чисто черен с номер 4F0941531 D намерил съм от по новите където са с хромираното с номер 4F0941531 F  . Питанката е дали са взаимно заменяеми и дали има проблем да сложа този с хрома или да си търся отново чисто черен .

Редактирано от Tipp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 31.03.2017 г. at 1:48 PM, kazichene said:

Защо когато карам на високи обороти за прочистване на ДПФ температурата на двигателя намалява (според стрелката)? Става въпрос за 2,7 тди, даване на газ на 3та до 4000 - 4200, отпускане до към 2800-3000 и отново.

 

Защото термостата е дал фира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще питам и тук, че е вероятно някой да знае:

 

Каква е процедурата за настройка на шибедаха да се отваря правилно спрямо въртенето на врътката? - след като е сменян, разглобяван и прочие.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, откъде да се купи моторно масло не менте и не за много пари? CarMax имат лонглайф на доста прилична цена? Някой може ли да посочи доказан магазин с качествени масла и филтри? Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам едни пичове на ул. Козлодуй 55. Няма как да не им направя реклама - всичко от тях си пазарувам, ментета няма.

Масло само Мотул и Бардал предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Silven Angelov написа:

Някой сблъсквал ли се е със скърцане в предницата? Чува се като въртя волана на място.

Не е от предницата, а е от рейката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де изтеглих си изо-то с новите карти ама кое трябва да запиша: ЕЕ или WE за БГ че немога да включа нещо.. ?

Редактирано от Mafiqta_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

Някой беше питал в предната тема дали някой си е слагаш още музика в колата.. да аз! Някой нещо ако има питане питайте :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми каже размер на предни и задни дискове при Авант S-line окачване и спирачки..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записваш си ги на 2 диска до колкото съм разбрал :) ако има вариант да си ги кача на 1 диск и да работят ще се радвам някой да сподели инфо :) и също така някой ровил ли се е и знае ли от къде мога да си изтегля за Обединеното Кралство карта? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...