Jump to content

Насттройка на А6 С4


ganev1971

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля за информация за добър майстор на Ауди  А6 С4 .Човек който си разбира от работата и ги е правил тези ремонти , а не да налучкваме и така нататък.Има написана много хубава тема за моят проблем , но за съжаление аз не съм техническо лице и няма да мога да се справя.Става въпросза неравномерно работене на двигателя обороти гаснене мощност.Разбрах че целияпроблем е в настройката на дебитомера  с клапата ,датчиците дали работят в норма на дебитомера ,дюза студен старт както и датчикът за същата и др.До тук съм направил следното,нови кабели свещи моторче стъпково нови дюзи ,дебитомер с инжекциона буренцуто от работеща кола.Колата пали но не държи обороти трябва да поработи малко и се пооправя но не е така както трябва да е.Трябва ми подходящия човек да направи финните настройки,горивообразуване подаване на въздух ,проверка на всички датчици и др. Благодаря предварително....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега ,виждам че си градси и така отидох да си направя диагностика в кв .Коло Ганчев тези момчета имат много качественна апаратура на Бош ако не се лъжа и си разбират от работата.Направиха м настройка дебитомера въздух и смесообразуване и подаване на горивото а също така и на гаста с гасанализатор. Всичко заспа,таксата им е 25 лв.Прави се пълно замерване на автомобила,цилиндри смесообразуване проверка на кабели дистр.капачка тпс датчик ланда сонда. При мен проблема беше смесообразуването и колата се давеше на бензин .Сега е добре.Другия добър сервиз за който разбрах е на Кв.Железник точно до БулАгро,но там не съм ходил.Сервиза в кв .Колю Ганчев се намира в глухата уличка която граничи със стадиона  на Трейс,в дъното на уличката голяма жълта къща в ляво ,предпоследната е .Ако нещо те интересува пиши,ще помагам скаквото мога.

Редактирано от ganev1971
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,точно и аз там съм се насочил,и днес имам в 11 час,и ще ходя,да ми прегледа всички тези неща които ти изброи,а и може и да обменим информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...