Jump to content

Retrofit - диодни стопове


Ubuntu

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

имах пукнатинка на единия стоп и се получаваше конденз... Много ме дразнише и реших направо да ги сменя с диодни.

 

Та взех си оригинални Valeo на старо, но много запазени. Знам, че трябва да се кодира когато се сменят. Ще бъда много благодарен на help къде и как стават нещата.

В един чужд форум намерих това :
 

1. Using Vag-com, go to controller 46 - Comfort System
2. Go to Coding and add 0131072 to existing value.

Само това ли трябва да се направи ?

П.С. Става въпвос за A6 Avant 4f 2006.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодора се 100%, продадох моите напукани на колега, който беше с недиодни стопове и не работеше корекно, преди да ги кодираме. Говоря за седан.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не знам :) Аз на седана махнах едните сложих другите и 3 години ги карам. Свети правилно, няма грешки и естествено съм проверил кое кога свети. Няма лошо така или иначе, кодинга е за 20 секунди работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше му за продажба колата, неговите бяха също спукани, но обикновени. В olx беше пълно с такива спукани за продажба и ги пуснах и мойте. Някои ги фолират и не си личи, че са спукани. 100 лв ги продадох :D

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво, аз мойте с други боклуци ги закарах на вторични, а мангала и за стара пластмаса не иска да ги вземе, били от друга пластмаса. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой с "англичанка" с диодни стопове да каже на кой стоп му е задната светлина. На моята задната е на десния стоп, а в ляво е светлината за мъгла. Искам да имам задна и на левия стоп, но стопа вътре е различен. Чудя се дали дали няма да стане от "англичанка"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та колеги, ако се коди какво се променя в кодинга ? Ако може някой, който го е играл да каже. Така или иначе още не съм ги монтирал... естествено първо ще пробвам само да ги монтирам и ако няма проблем, ще ги оставя така. Но ако възникне проблем какво да направя ? Моята е декември 2006-та авант, ако има някакво значение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги претърпях удар отзад и се наложи да сменя стоповете взех си диодни но не свети кое как трябва .! Ето и клип.! Стария работи нормално новия не . Какъв кодинг трябва.?!?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...