Jump to content

Труден първи старт


123213

Recommended Posts

Здравейте, колеги имам проблем от близо седмица сутрин първият старт на колата е много труден, а като запали няма ядове върви но пуши много в синьо сив пушек и мирише на нафта. Говорих с мой приятел, който ми каза, че може да имам проблем с някоя дюза. Каза ми, че тук във форума има колеги, който имат сервиз да видим дюзите или да и направят цялостен преглед да кажат от къде е проблема. Колата е Ауди А3 8L 1.9 TDI 131 с чип код на мотора ASZ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Така аз имах същият проблем до скоро но колата ми е 2,0 TDI BKD не знам дали ще помогна но при мен нещата с първият старт се оправиха, след като смених почти всичко по горивната система като се почне О-Пръстените на дюзите,подгревни свещи, ЕГР, филтър ,тандем помпа ,клапа за плавно гасене и всички маркучи на горивната система с нови скоби се бях отчаял ефект почти нямаше и вече мислех за по сериозни ремонти а и едно светило (няма да споменавам имена )ми каза че нямам компресия и затова не пали ама по телефона без да мери компресията на автомобила,та за десерт си бях оставил помпата в резервоара и след смяната и нещата се оправиха с първия старт дори сложих помпа 1.9 тди(Цялата с кошницата )  ако не бъркам мисля че излизаха едни и същи претрисането леко се усеща пак но пали от раз.Вярвай една седмица ме беше страх да се зарадвам че се е оправила :) но всичко си е ОК и до днес дано съм помогнал.

Редактирано от stambog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...