Jump to content

Пружини 1BE


bonevstiliyan

Recommended Posts

Колеги, имам следния проблем...искам да сменя всички пружини по окачването, което е 1БЕ, но не знам от къде мога да се сдобия с такива за тази модификация...на повечето места има само за 1БА. Някой сменял ли е да каже цени, източник, отзиви. Също така има ли смисъл от афтърмаркет пружини със стоковите амо-ве..проблема ми е че ми трябва нещо усилено, за по-високо натоварване от стоковото, понеже в багажника имам постоянно возещи се 60-70-80 кг и като седнат двама отзад и колата става бая нисичка. Задното окачване е заменено всичко с ново, освен пружините. Дайте акълец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да ти кажа че е при резервната гума стикера .

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикера ще ти каже кой тип ти е окачването 1БА, 1БЕ, 1БВ и т.н. но няма да ти каже тегловния индекс на пружините. Светни с един фенер и виж цветовия код на предните и задните пружини. След това в ЕТКА можеш да им видиш данните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае колеги...дайте по темата сега..стига с тея стикери, тая информация я има на доста теми във форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, bonevstiliyan написа:

Къде пише тук, че са за 1БЕ и как да разбера дали са за по-голямо натоварване ...

 

Това чете ли го:

Цитат

Engine Type: 1.8 T quattro
Year 12.97 - 01.05
Front axle 1150 kg
Rear axle 1230 kg
Front Lowering: 30 mm
Lowering achterkant: 30 mm

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка освен пружините на Eibach никой нищо не може да сподели? Всички си карате с оригиналните пружини на незнайно колко км и си нямате проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой колега има ли снимка на Avant-а си с 1БЕ окачване и трима човека седнали отзад или по-скоро 150 -200 кг отгоре, за да видя как изглежда една такава кола, различна от моята понеже при мен всичко е сменено, а и за момента никъде не намирам пружини нови, които да купя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да се качим в моето и снимай и гледай колкото искаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Да ъпна малко темата, искам да си купя амортисьори задни за окачване 1ВЕ комби, само че на предно, 1.8 Т AJL,което си е със спортното заводско окачване с червени амортисьори. Откъде ще ме посътветвате да си купя амортисьори, щото пазара прелива от долни ментаци, поне да е средно и над средното ниво качество и да кажете какво друго е добре да се смени с амортисьора ? някакви тампони ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз имам въпрос: На пръв поглед пружините май, поне по сайтовете изглеждат доста различно (за ЗАДНИТЕ говорим)  на коли с  предно и куатро, дали могат да се слагат на предно, такива от куатро ? и двете коли са с 1ВЕ заводско спортно окачване. Идеята е да се повдигне малко задницата при виснала такава , т.е да вземаот 2.5 куатро за 1.8 Т предно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...