Jump to content

Телефон и Bluetooth


Niko Hristov

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Преди седмица станах собственик на Audi A4 B8 2.0TDI (2013 Facelift), но за съжеление излзна проблем.

Ето го и него: Успявам да вържа телефона (HTC10) с Блутута на колата, мога да набирам и чувам през колоните, но хората не ме чуват. Досега пробвах да махна и добавя телефона и ресетнах самия блутут на фабрични настроики, уви все същия проблем. Въпроса ми е дали някой е имал същия проблем преди да търся вариант да сменям говорителите на блутута.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрани в Settings->Call->"Microphone noise suppresion" в телефона и ще почнат да те чуват.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора congo. И аз почвам да си мисля че са говорителите в плафона.

Имаш ли представа от къде могат да се закупят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета не става и с друг телефон. Пробвах да търся в настройките на телефона (HTC10) и нямам  Settings->Call->"Microphone noise suppresion".

Четох по някакви чуждестранни сайтове за абсолютно същия прпблем и го оправяли с update на софтуера.Congo какво стана намери ли микрофона, вече полудях с тоя мокрофон :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах  4L1035711H  от ибей. Благодарение на congo  нещата ще се оправят на максимално ниска цена. Congo аз хубаво поръчах микрофоните но тая мъжката букса не може да се намери (одрязаната), така че май ще връзвам на кабел дирктно, колкото и да не ми се иска. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, поръчах ги от ауди (не успях да се свържа със Спас), ще чакам да пристигнат и ще пиша за резултата. 
Сега следа да намеря и кабеляка за ломбалните надувки на седалките, а да и климатичен модул със команда за нагряване на седалките.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да ви дам последна информация : всичко пристигна, сглобих го и работи!

Специяни благодарности на Congo.

 

Ако някой има същия проблем ще помагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

При мен от няколко дни както говоря и ми прекъсва връзката с блутута,след около 10 секунди се възстановява и така постоянно.Преди това съм нямал никакъв проблем.От какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...