Jump to content

Всякакви въпроси за Audi Q7 4M ( 2015- )


Raino

Recommended Posts

Привет ! Искам да попитам някой имал ли е проблем с дневните светлини на Audi q7 модел 2015 3.0 tdi 272 к.c. ( под проблем визирам светлините да са намалили яркоста си към по блед цвят биеш на жълтеникаво)? И има ли вариант да се поправят или трябва нови фарове . Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте, интересно ми е реши ли се проблема с дневните. Чувал съм, че и мигачи, и дневните знаминат ли сменяш целия фар. Дано е фалшива новина, че ще е доста скъпичко.

Иначе доста сте занемарили темата. Явно всичко е супер и безаварийно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

има ли някой от Варна, който може да ми препоръча добър и вещ сервиз или майстор за поддръжка на Q7 4M?
Чух за кадърен майстор на име Весо, някъде над КАТ се намирал, но нищо друго не знам за него... Ако някой е чувал нещо или има негов контакт, ще се радвам да сподели...
Благодаря преварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 4.10.2021 г. at 15:33, Anton8000 написа:

Здравейте, интересно ми е реши ли се проблема с дневните. Чувал съм, че и мигачи, и дневните знаминат ли сменяш целия фар. Дано е фалшива новина, че ще е доста скъпичко.

Иначе доста сте занемарили темата. Явно всичко е супер и безаварийно.

Имах проблем с вътрешната горна секция на LED днвните светлини.Светеше по-светло бяло от останалите. Момчетата от Car Valeting я ремонтираха и сега всичко е наред. Въобще не е фалшива новина. Дневните светлини се прецакват доста често съдейки по инфото в интернет. Аз лично съм виждал 2 Кю 7-ци по улиците с този проблем. По цял свят решението на проблемa е нов фар като един Матрикс ЛЕД е 6500лв и не върви за такава дреболия да се хвърли на боклука. Втората ръка е 1500-2000лв, но втора ръка за проблемна част може ако колата е за продаване...

Matrix LESH.jpg

 

Редактирано от bai_ILIA1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

По горе съм питал за 3.0 TDI.

 

Още няколко въпроса:

 

1. Има ли как да се вдига ръчната автоматично при гасене на кола и отваряне на вратата (както при A6 4G)?

2. Има ли как да се пусне опцията Easy entry, понеже в момента само волана се регулира а видях на видеа, че може и седалката?

3. Има ли настройка на амбиентното осветление, която да променя цвета според drive select?

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

За 1 и 3 може, за 2 не съм сигурен, защото при мен волана не е електрически, а седалката е, има и памет, но никога никой не ми я мести (колата си я карам само аз) и не съм пробвал даже.

Тая тема много умряла и след като модела почна да остарява и вече има и фейс. Нещо за кодинги, зелени менюта и т.н. :) Никой нищо не казва.

 

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
На 13.02.2019 г. at 19:21, StanTanev написа:

 

Този разход ми се струва нереален , аз съм с а7 с 3.0тди 245 коня и под 9.2 среден никога не съм падал.

Колегата е прав.Този разход е не реален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...