Jump to content

проблем с централно заключване на ауди а4 b7


pavlinpav1

Recommended Posts

Здравейте,  дистанционното за отключване и заключване спря да работи преди време ми е правило няколко пъти проблем и губи връзка но се оправяше като дам на контакт задържам бутона за заключване няколко секунди сега спря на цяло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем даже понякога като запаля след известно време колата изгася и все едно е забравил ключа не ми отчита

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Да обновя темата .Моят ключ спря да отключва и заключва с бутоните и трябва механично всеки път,което е доста дразнещо,изгледох всички клипове и пробвах всички методи за обучение на ключа но уви.Няма грешки по модулите,батерията на ключа е нова ,кабелите в маншона здрави и съм в шах вече.Дайте идеи или майстор в обл.Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор а поради каква причина ще е забравила ключа ?Има ли вариянт ключа да се е прецакал?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като напишеш ръчно в прозорчето за канал 01, така не пробва ли? Във VCDS не винаги има подсказки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.12.2017 г. at 20:22, bsdnikolov написа:

А като напишеш ръчно в прозорчето за канал 01, така не пробва ли? Във VCDS не винаги има подсказки.

Не става 

На 10.12.2017 г. at 21:28, bsdnikolov написа:

 

 

 По описаният начин не става колега няма подменю за обучавне на дистанционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да питаш и "чичо Гошо". Като втори резултат ми излезе как се обучава дистанционното при В7. В канал 21 е:

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Comfort_System

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в 21 канал не става .Да търся да купувам ключ ,или просто да и сложа аларма и да не се занимавам?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Имах в предвид ,че някой ще и бодне една аларма а не аз.Незнам дзйте идей или ми препоръчайте майстор ,които да погледне ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Б7 се слага или аларма по КАН, или се разглобява цялата кола, за да се вържеш към всяка брава + преден и заден капак (НИКОГА не давай да ти се хванат за централния плафон).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета ще го имам впредвид.А някой има ли идея дали мога да си поръчам нов ключ в ауди ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ... виждаш номера на твоя и го пращаш на някой от форумните търговци - те проверяват наличност и цена с евентуална отстъпка и ако е по джоба ти взимаш.

В продавалника май имаше обяви за нови ОЕМ ключове - виж и там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По лесно е при някой автоключар,поръчваш си един нов ключ,обучава ти го ,и си готов,аз бях само с един ключ ,направих си втори,става за 15 мин,нарязване и обучаване,без пина на таблото новият не можеш да го обучиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще го обучи ключара без пина на таблото за ,който си споменал,или аз нещо не разбрах.Кажи точно какво трябва да направя ,че с таз информация на парче вече се омотах .

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки автоключар има необходимото обурудване за извличане на пин кода  на таблото, и обучаване на новият ключ,без него не е никакъв автоключар,всеки съвременен автомобил е с имобилайзер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...