Jump to content

Мнение за преден лагер


Милчев

Recommended Posts

Здравейте!Да питам, миналите по този път колеги.Предстой ми смяна  десен лагер на главината.Въпросите ми са два. Единия е дали само лагера се сменя или с главината?Другия естествено е каква марка да търся?

Благодаря предварително. :)

Колата е B6 2.0 20 V Бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката да е SKF или SNR .А самия лагер се набива на преса в главината (старата) .Все пак проверете дали главината е добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерно тяло е, главината се избива на преса и после се набива в новия. Аз сложих евтин и изкара 10к. Сега съм с FAG, - преден десен на б6 също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз до колкото успях да изровя си е отделен лагер. Fag може да ти варира от 90 до 150лв, в зависимост дали ползваш отстъпка някъде и колко ти е отстъпката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоките!Днес се разбрах с един приятел да му ползвам отстъпката ,ще взимам SNR за 86 лв с отстъпката (от 124лв ;)  )

Лагера е с главината.Да има вариянти само лагер ,но не ми се занимава с избиване - набиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се, че използвам темата на колегата, но да попитам и аз. Задните лагери и те ли се избиват? Или е лагер-главина. За б7 става въпрос....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКо сваляш главини и не излизат датчиците на абс-а не ги напъвай, или търси букса или режи кабела и после ще запояваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...