Jump to content

Навигация от ERISIN


Recommended Posts

Здравейте. Някой дали е купувал директно от сайта на ERISIN. Много искам да си взема мултимедия за моята A4 B6, в момента съм с цветното радио RNS-D и искам да ъпргрейдна малко. Гледам в няколко бг сайта цените са безбожно високи, сравнение с китайските в али експрес, а ми изглеждат еднакви. Дали наистина са еднакви, в бг сайтовете същите китайци ли са и са им надули цените, или просто са си некви готини марки.

Много ми харесва ето този модел https://www.erisin.com/erisin-es5078a-7-android-60-car-audio-system-with-gps-dvr-for-a4-seat-exeo_p800.html  с най новата андроид версия е, вход за камера за задно виждане, дайте мнения дали ще ми стане на А четворката и добър ли е избора и най вече мястото от където ще го взимам. Дали да го викна от този сайта, или да търся нещо подобно в али експрес?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах я тази тема, да има много полезна информация, но е стара, а има много нови неща които могат да се научат. Как тези мултимедии се свързват с усилвателите Босе в Ауди, защото разбрах, че ако връзката с усилвателя е по оптика, ауди са направили така, че като сложиш друга мултимедия и усилвателя я невижда ли или нещо такова. Поне така ми обясниха. Някой свързвал ли е такава мултимедия с Босе, и как се прави? Всички ли Босе усилватели имат тази защита или в по новите автомобили? Как да разбера дали моя усилвател ще мога да го свържа с мултимедията ми като дойде, защото вече я поръчах?..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Да повдигна темата малко,дали има колега който е поръчвал от сайта на erisin.com,не от бг сайта,става въпрос за нави за ауди а4б6.Проблема е че няма доставка до бг,има доставка до Папуа Нова Гвинея до Бг няма,явно живеем на друга планета и не знаят за нас като дестинация.Иначе в сайта има склад от Германия но пък сигурно трябва да си направя регистрация в сайт който се занимава с поръчки от Германия и да ми доставят навито до БГ,иначе това е въпросното нави-https://ru.erisin.com/products/erisin-es8178a-7quot-octa-core-64gb-android-100-car-dvd-carplay-amp-auto-gps-4g-dab-dsp-for-audi-a4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Момци, това като параметри добро ли е ? https://www.aliexpress.com/item/1005001274756898.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73af9621nTYLTX&algo_pvid=2ca68aef-bd6b-4452-85c7-2d91f241598c&algo_expid=2ca68aef-bd6b-4452-85c7-2d91f241598c-0&btsid=0b0a555516098363148082730ec381&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603

В алибаба не мога да намеря вариант, само това пасва точно на оригиналното място, другите стърчат малко като таблет отпред...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай това, но избери 4 GB RAM опцията. В последно време приложенията искат повече и повече. Аз скоро ще сменям цялата мултимедия с по-нова защото е само с 1 GB и започна да се задъхва с Waze в бекграунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В контекста на последните две мнения, да помоля за желаещ да постави такава мултимедия на едно ХС до 2015 или за такова място в София.

Наш познат от Монте Карло, монегасец демек, идва за известно време на гости и се търси някъде в столицата.

Услугата и клиента предполагат, че може да му се одере малко кожа при добре свършена работа, предвид че е малко обстоятелствен и любопитен, отразяващо се на цената разбира се.

Очаквам да ми изпрати какво си е купил за монтаж и ще го покажа.

Предпочитам някой оттук да свърши работата,да не се излагаме пред чужденците:hilezh:

@CVT- съвет?

 

 

Редактирано от Костадин1975
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като става дума за добре свършена работа в София и леко одиране, не мога да се сетя за по-добро място от Авител: https://www.avitel-bg.com/contact.php

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT Благодаря много!

Дано са съгласни след като продукта не е закупен при тях.

Предложението за желаещи остава в сила. Още не е пристигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми монтирали неща, които не са били купувани от тях, ходил съм за какво ли не през последните 15-тина години, пичаги са :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам, последно за монтаж на камера за обранто виждане ми взеха с 50% по-малко от обявената цена във форумен "сервиз", и не говоря за *****ас Ауто ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е, неслучайно "сервиз" е в кавички, one man army май си е човека.

Няма да кажа кой е, всеки е свободен сам да си определя цените на които работи, но примера е показателен доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е, неслучайно "сервиз" е в кавички, one man army май си е човека.
Няма да кажа кой е, всеки е свободен сам да си определя цените на които работи, но примера е показателен доста.
Колега, ако може ще кажеш ли за задна камера колко ти взеха за части и за монтаж по отделно?

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...