Jump to content

Цял комплект носачи за Ауди А4 Б5


iordan0ff

Recommended Posts

Предстои ми смяна на цялата предница на Ауди А4 Б5, в момента е с TRW и с щампи на Audi по носачите, по което съдя, че е оригиналната предница, защото абсолютно всичко е еднакво и номерата, които са на самите носачи, отговарят и няма разминаване.

Въпросът ми е, предлагат ми на MS GERMANY, ATEC,  Delphy, FORTUNE LINE(полски), Starline(чешки), FEBI, Lemfoerder. Интересуват ме мнения, километри по българските пътища, също така, ако знаете, човек от форума, към когото да се обърна за това, какво може да ми се предложи и да е малко по качествено от китайците по принцип! Всяко мнение, ще е полезно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че комплекта вече се намира за по 220-250 лв., има ли смисъл от толкова чудене и разпитване, консуматив, който можеш да сменяш всяка година, пък и не е като да липсват стотина теми по същия въпрос.......

Аз лично съм с някакви от продавалника, някъде към 250-60 бяха, вече трета година се търкалят, мисля да ги сменя със същите, ако намеря продавача, ако ли не, нещо в тоя ценови диапазон, все пак при В5 (да напомня!) това е кон-су-ма-тиФ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BESA . Поне преди 3 години ги сложих, още не са за смяна. Само кормилните накрайници леко се дънят.

Смених ги с някакви от Коко, не помня вече какви (май TRW). Имам чувството, че пак са за за смяна.

Иначе BESA-та от форума Passi ги продава. Моите ги взех от Варна, един пич от VW форума.

 

П.П. Първо бях с китайци - не си струва.

 

Редактирано от Veselin Milev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото китайците имат няколко завода за окачване близо един до друг, в някакъв регион там, като в един от които заводи се прави и ....... (ще има ли познали!)........BESA-аааааа^_^.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че в един завод могат да се правят носачи с различно качество.

Не че нещо, ама съм слагал и китайци, разхлопващи се на 5000км.С беса този проблем го няма.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бранда е турски, производството на самите "кокали" е в Китай, турците не спят, по-изгодно излиза да си ги брандират на място.

Опитвам се да намекна, че за такъв (вече!) евтин консуматив, няма никакво значение кога и колко пъти ще се смени, модела отдавна стана пълнолетен и по хамериканските закони дори, така че през тоя немалък период, Вселената от получена информация и главоломно падналите цени на комплекта, за всеки е кристално ясно, че "добра" марка няма, купуваш и сменяш всичко, дори и един само носач да се е разлопал.

И два пъти в годината да дадеш по 250 лв, пак излиза по-изгодно, отколкото да се главоболиш с "оригинали" или "доказани" марки.

При които пак нямаш гаранция, че ще изкарат годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след кратка проверка, по скоро съм съгласен с NIKO. Не, че имам имам нещо против китайските. Да са живи и здрави китайците, че и ние да се докоснем до съвременните технологии! Но като ще е китайско, няма смисъл да се дават пари за брандирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
На 27.05.2017 г. at 22:56, iordan0ff написа:

Носачите са монтирани MS Germany! Благодарности към КОКО 100 C4!

Би ли споделил как е след 3 години 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Супер са не са мръднали, вече са на 40 000+ километра, все така стегнато си вози, леко почукване имам само от кормилен накрайник и то само на място при завъртане на волана, но може и да е  кормилна щанга. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз съм с ms germany вече 50+к за 3 години . Днеска при смяна на джантите видях ,че има вече започнало цепване на маншона вътрешен горен носач ляв и десен . Без да има тропане още. Излязоха доста добри за парите си.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...