Jump to content

Странен шум при първо палене а4 б5 2.8 30 v


Miloslavv

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем при студен старт рано сутрин веднага след запалване мотора издава много дразнещ шум за около секунда и го прави само и единствено при първо палене след това колата си върви пали си без излишни шумове. https://youtu.be/2haZgBrwsQc 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представих си картинката дали е проблем да се кара така известно време, защото нямам възможност сега да я отварям? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съседа имаше подобен проблем, бяха му казали някаква страшна сума (от порядъка на над 2к лв с труда!) за тези повдигачи и аз го пратих в сервиза на един познат. по спомен, оказа се нещо с филтъра за маслото, но не помня точно какво. целия ремонт му излезе малко над 200лв със смяна на маслото! 10 пъти под сумата която му бяха обявили! ако го видя тези дни ще Ви пиша какво точно какъв беше проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Здравейте, колеги! Честит празник!

Съжалявам, че съживявам толкова стара тема. В момента на моята A4-ка B5 2.8 30V (ACK) това нещо го чувам често при студен старт. Понякога е по-силно изразено, понякога се чува доста по-тихо. Наскоро сменях маслото с 10W40, но мисля скоро да пробвам 5W40. Ако някой може да сподели нещо повече относно това, което колегата е споменал по-горе, ще бъда благодарен.

 

На 29.05.2017 г. at 17:32, jijix написа:

съседа имаше подобен проблем, бяха му казали някаква страшна сума (от порядъка на над 2к лв с труда!) за тези повдигачи и аз го пратих в сервиза на един познат. по спомен, оказа се нещо с филтъра за маслото, но не помня точно какво. целия ремонт му излезе малко над 200лв със смяна на маслото! 10 пъти под сумата която му бяха обявили! ако го видя тези дни ще Ви пиша какво точно какъв беше проблема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...