Jump to content

Адаптиране на ново табло!


apisabvgd

Recommended Posts

На 26.08.2017 г. at 17:51, bsdnikolov написа:

На целия FIS ли ти светва (от датчика за налягане) или на горната 1/3 за (OIL min). Двете са от различни датчици и инфото в таблото влиза по различни пинове (и букси).

Телефон за връзка МОЛЯ. 0895063688

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Привет колеги :) вкарах се в голяма игра , реших да си сменя таблото сегашното на а3 8л '97 с такова от същата година / кола обаче VDO ... обаче не проечтох първо за играчката с имобилайзъра.. та сега и като върна пак старото пак не иска да запали. Има ли някакъв уоркараунд да вържа обратно стария и да запали или даже и стария трябва с ключар? Че колата е на вилата пък тук ключари сякаш няма :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен това беше много странно :? Не съм правил никакви други промени освен механично да сваля старото табло , да сложа vdo-то да осъзная че съм идиот и не работи и да върна старото табло със същия ефект. Изобщо не свети и като тръгвам да запалвам колата сама се гаси след 1 секунда :(

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старото трябва да си работи. Провери буксите. Почисти ги с контактен спрей или чист спирт над 95%. Ако и тогава не тръгва откачи едната клема на акумулатора за няколко секунди и я закачи пак. Друго не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега... напълно съм спрял явно ... след предния ти пост свалих пак таблото че и на мен не ми изглеждаше логично и се оказа че просто едната букса се е измъкнала... :D върнах я обратно и е чук , за другото табло ще я закарам обаче в София при някой специалист :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...